Çorum Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Çorum Okey Oyna

Sokaklarından mis gibi taze kavrulmuş leblebi kokusu gelen ilimiz hangisidir? Diye bir soru yöneltmiş olsam, eminim herkes Çorum cevabını verecektir. Çünkü Çorumla bütünleşen leblebi denilince akla direk Çorum ili gelmektedir. Bu güzel İç Anadolu kentinin çok sıcakkanlı, misafirperver bir insan yapısı bulunmaktadır. Yöre insanı için tasarlamış olduğumuz bir projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

, Çorum insanı için hem buluşma noktası hem de okey oyunu oynayarak eğlenmek için iyi bir fırsat olarak tasarlanmıştır. Okey oynamayı seviyorsunuz ve dışarı çıkıp okey oynamaya zaman bulamıyorsanız, yapmanız gereken tek şey salonlarına gelerek salonlarımız da istediğiniz gibi okey oyununu oynamak.

24 saat kesintisiz olarak okey oynamak için hazır bekleyen Çankırılı hemşerilerinizle, hem sohbet edip hem de okey oynayabilirsiniz. Bu sayede hiç tanımadığınız hemşerilerinizle tanışma fırsatını da elinize geçirebilirsiniz. Çorum okey salonları, Çorum insanının sanal dünya üzerinde ki yeni evi ve yeni buluşma noktası olarak, tüm Çorumlu hemşerilerini beklemektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst