Chappie karakteri Apex Legends'a gelebilir mi?

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Apex Legends milyonlarca oyuncuya ulaşmasının yanı sıra internet aleminde de şu sıralar en çok bahsi geçen oyunlarından biri olmayı başardı. Bu başarının paylarından birisi de oyunda yer alan farklı karakterler. İşte oyun çıktığı andan itibaren oyun severlere tanıdık gelen bir karakter bulunuyor. Pathfinder isimli karakter Chappie filminde karşımıza çıkan karakteri fazlasıyla andırıyor. Zaten bu konuda birçok hayran çalışması ve farklı görseller de ortaya çıkmış durumda. peki ama filmin yönetmeni ve oyunun yönetmeni bu konuda ne düşünüyorlar?

Chappie karakteri Apex Legends'a gelebilir mi?
İşte bu malum soruyu bir oyun sever filmin yazarı ve yönetmeni olan Neill Blomkamp'a sormuş. Son olarak Anthem için çektiği tanıtım videosu ile gündeme gelen Neill Blomkamp "Bu soruyu birçok kişi soruyor. Ben varım" cevabı ile Chappie'nin oyuna eklenmesi konusunda yeşil ışık yakmış.

Daha da önemlisi ise bu cevap sonrası olaya Respawn Entertainment kurucularından biri olan Vince Zampella'nın da dahil olması. Neill Blomkamp'ın cevabını gören Zampella, "Öyleyse ben de varım" cevabını yapıştırmış. Umarız bu söylemler kağıt üzerinde kalmaz. En azından kostüm olarak Chappie'yi oyunda görürüz!
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst