Çanakkale Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 11 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Çanakkale Okey Oyna

  Tarihimize adını altın harflerle kazıyan ve kurtuluş savaşımızın kazanılmasında en büyük öneme sahip olan Çanakkale şehrimiz, Marmara bölgemiz de çok güzel bir coğrafyaya sahip olan bir boğaz kentimizdir. Şehrin her tarafında Şehitlerimizden kalıntılar olan bu çok özel şehrimize ve insanlarına bir arada vakit geçirebilmeleri adına Sanal bir ev armağan etmek istiyoruz.

  Çanakkale okey oyunu salonları, güzel yöre insanının bir araya gelip, bir arada zaman geçirebilmeleri adına tasarlanmış olan bir projedir. Çanakkale halkını bir araya getiren bu özel projemizde, 24 saat boyunca kesintisiz olarak da okey oynanmaktadır. İsterseniz okey masalarında oyuna dahil olur ve okey oynama keyfini salonumuzda sürersiniz. İsterseniz de oyuna girmez sadece eş ve dostlarınızla muhabbet ederek vakit geçirirsiniz. Bu tamamen sizin keyfinize kalmış bir seçimdir.

  Çanakkale canlı okey salonları sayesinde uzun zamandır göremediğiniz dost, akraba ve arkadaş herkesle tekrardan karşılaşıp geçmişi yad etme imkanı da bulacaksınız. Çanakkale okey salonu sayesinde insanlar tekrardan buluşup, kaynaşma imkanına sahip olacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş