Çanakkale Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Çanakkale Okey Oyna

Tarihimize adını altın harflerle kazıyan ve kurtuluş savaşımızın kazanılmasında en büyük öneme sahip olan Çanakkale şehrimiz, Marmara bölgemiz de çok güzel bir coğrafyaya sahip olan bir boğaz kentimizdir. Şehrin her tarafında Şehitlerimizden kalıntılar olan bu çok özel şehrimize ve insanlarına bir arada vakit geçirebilmeleri adına Sanal bir ev armağan etmek istiyoruz.

salonları, güzel yöre insanının bir araya gelip, bir arada zaman geçirebilmeleri adına tasarlanmış olan bir projedir. Çanakkale halkını bir araya getiren bu özel projemizde, 24 saat boyunca kesintisiz olarak da okey oynanmaktadır. İsterseniz okey masalarında oyuna dahil olur ve okey oynama keyfini salonumuzda sürersiniz. İsterseniz de oyuna girmez sadece eş ve dostlarınızla muhabbet ederek vakit geçirirsiniz. Bu tamamen sizin keyfinize kalmış bir seçimdir.

salonları sayesinde uzun zamandır göremediğiniz dost, akraba ve arkadaş herkesle tekrardan karşılaşıp geçmişi yad etme imkanı da bulacaksınız. Çanakkale okey salonu sayesinde insanlar tekrardan buluşup, kaynaşma imkanına sahip olacaktır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst