Call of Duty Black Ops: Rezurrection

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Call of Duty serisinin, zombi moduyla farklı bir hava yakaladığı ve bu havaya da milyonlarca oyuncunun kapıldığı bir gerçek. Öyle ki ardı ardına gelen DLC paketlerinin ardından, şimdi de 1 tanesi yeni olmak üzere toplamda 5 adet zombi haritası, 15 dolar etiketiyle Call of Duty: Black Ops için satışa sunuldu. Zombi mod severler için derli toplu bir paket görüntüsü çizen Rezurrection, biraz daha yenilik barındırsaydı, açıkçası çok hoş olurdu. Yüksek fiyatını da ayrıca dikkat çekmek istiyorum. Bakalım bu pakette neler var?

Rezurrection'daki 4 eski harita olan Nacht der Untoten, Verrückt, Shi No Numa ve Der Riese, orijinal sürümlerine göre biraz daha geliştirilerek oyunculara sunulmuş. Hem karakter konuşmalarında ve seslerde, hem de görsellerde bazı geliştirmeler yapılmış, bunları kolaylıkla fark ediyorsunuz.


2.jpg

Eskiler, eskiler

Hatırlarsanız Nacht der Untoten, World at War'daki ilk zombi bölümü, daha doğrusu serideki ilk zombi adımıydı. Düşen bir savaş uçağından sağ kurtulan askerler, eski bir eve sığınıp yardım gelmesini beklerken, savaşta ölen, ancak birer zombiye dönüşen Nazi zombi askerleriyle savaşmak zorunda kalıyordu. 4 kişiye kadar co-op desteği sunan bu mod, öylesine beğenildiği ki devam haritalarının gelmesinin de yolunu açtı.

Verrückt haritasında, yıkık dökük bir hastanedeyiz. Elektroşok enerjisi elde ederek tüm zombileri ortadan kaldırabiliyoruz, ancak bunun için öncelikle enerjiye ulaşmamız lazım, ki bu da pek kolay değil. Shi No Numa, önceki haritalara nazaran oldukça büyük. Hem iç, hem de dış mekanlarda savaşıyoruz. Issız bir orman ve imparatorluğa mensup zombi askerlerle bir aradayız. Arada basan sis ve beraberinde gelen köpekleri de unutmayalım.
 
Home Register Log In
Üst