Bursa Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
85
Tepki
3
Bursa Okey Oyna

Bursa okey, büyük şehirlerimizden biri olan bursa ilimiz.
M.Ö. 2500 – 2700 yıllarını göstermektedir. Her geçen gün büyümeye devam eden ilimizde bir çok genç nüfus bulunmakta. Bu gençlerden oluşan kalabalık şehrimizde gençlerin en çok rağbet gösterdiği eğlencelerden bir tanesi de okey oyunudur.

Daha çok kahve kültürünü daha çok benimseyen gençler gün geçtikçe bu alışkanlıklarını bilgisayar, tablet, telefon gibi teknoloji aletlerine yönlendirmiş durumda. Sizler için yaptığımız mini bir ankette bu gençlerin neredeyse tamamı gerçek ve kaliteli bir okey oyunu oynaya bilecekleri bir sitenin olmaması yönünde olmuştur. bursa okey


Bursa Okey Oyunu Nasıl Oynanır!

Şehrinizde yer alan oyuncularla oynamak ve yaşadığınız ilin insanları ile kaynaşmanız için. Sadece bursa şehrimize has bir okey salonu oluşturduk bu odalarımızda oynadığınız her oyuncu has bursa ikametine mensup bay/bayan kullanıcılardan oluşmaktadır.

Yerel okey odaları, kavramında sistemimizi her geçen gün büyüterek ilerletmeye ve hızla yükseltmeye devam ediyoruz. Amacımız sizler için huzurlu ve refah bir oyun ortamı oluştura bilmektir. Oyunu daha kapsamlı bir hale getirmek için salon içerisinde şöyle bir ayrımda bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilin hatta ve hatta ilçenin oyuncularına bile ulaşmanız artık çok kolay olacak alt kısımda yer alan ilçelerimize ait odalarımıza girerek bulunduğunuz semtin oyuncuları ile okey oyunu oynama imkanı bulacaksınız.

Bursa ilçe okey salonları


Bursa şehrimize ait ilçeler ve ilçe odalarımız; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa kemal paşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir. Olmaktadır bu ilçelerin insanları ve vatandaşları ile okey oynamak istiyorsanız okey sayfamıza alt kısımda bulunan oynamak için tıkla butonuna basarak bağlana bilirsiniz.

Salonumuza girdiğiniz zaman sizi salon seçeneklerinde il ve ilçe özellikle karşılayacaktır. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek o odanın okey salonuna bağlana bilir oynaya bilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

Administrator
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
214
Tepki
40
Konum
agario
Bursa okey genel salonunda salonalrımız aktiftir arkadaşlar. bursaokey.com
 
Home Register Log In
Üst