Firma Borazan Vida 3.5×25 mm

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları

ispaniolle

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
168
Tepki
1
Site:

Vidalar kendi küçük işlevi büyük olan ürünlerdir. Vidalar temelde bağlantı elemanlarıdır. İki farklı objenin birleştirilmesi ve buna bağlı olarak montajın gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Bu noktada da farklı ihtiyaçlar ve de farklı malzemeler için olan değişik tipte, değişik malzemelerden yapılan değişik boylarda vidalar vardır. Bunlar içinde borazan vida inşaat sektörünün olmazsa olmaz vidalarından bir tanesidir. Kendi içinde çok standartların öngördüğü biçimde üretilen değişik ebatlarda türleri vardır. Onlardan bir tanesi de borazan vida 3.5×25 mm ebatlarında olanı olup, en çok kullanılanlardan bir tanesidir. Biz de bu yazıda bu özel vida türü ile ilgili bilgiler vereceğiz.
Borazan Vida 3.5×25 mm Ürün Özellikleri

Borazan vida 3.5×25 mm ürün özellikleri için aşağıda yer alan temel bilgiler verilebilir:

0,50-0,70 mm kalınlıklarda olan galvanizli profillerin sabitlenmesinde kullanılır
Vida çapı 3.5 mm, vida boyu ise 25 mm değerindedir.
Alçı levhaların galvanizli olan profillere vidalanmasıyla meydana gelen bölme duvar, giydirme tarzdaki duvar ve de asma tavan yapımı için kullanılan vida çeşitleridir.
Karbon çeliği malzemesinden sıklıkla üretilirler.
Paslanmaya karşı üzerine siyah fosfat kaplama yapılır
Özel kutusunda ya ambalajında 500, 1000 vb. adetleri ile satışa sunulurlar.

Ana hatları ile Borazan vida 3.5×25 mm ürün özellikleri için söylenebilecek olanlar bu şekildedir.
Borazan Vida 3.5×25 mm Fiyatı

Borazan vida 3.5×25 mm ürün fiyatları ise benzer tüm diğer ürünlerde olduğu gibi ürün özelliklerine göre şekillenir. En başta ifade etmek gerekir ki her üretici firmanın kendince bir fiyat politikası vardır. Ürünün satış yeri de sonuç rakamına etki eder. Bir paket içinde kaç adet olduğu, ithal ya da milli bir ürün olması gibi her bir parametre sonuç rakamına etki eden temel unsurdur. Kampanya dönemlerinde fiyatlar belli bir süre için düşer. Ayrıca kimi firmalar sürekli müşterilerine özel indirimler de uygular. Tüm bu bilgiler doğrultusunda böylesi bir ürünün kafada en ufak bir soru işareti kalmadan alınabileceği adreslerin başında bizim firmamız gelir.

alcipan-vidasi-logo.png
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst