Wslik Server Bol Dönüşümlü Daha Önce Görmediğiniz İtemler Zırhlar 55Başla 120Bitiş

'Metin2 PVP Serverler' forumunda muttalip57 tarafından 19 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. muttalip57

  muttalip57 Level 1 Üye

  3
  0
  1
  22 Kasım 2017
  Erkek
  altyazılı film izle
  [​IMG]

  Metin2 pvp serverler sizlerinde bildiği gibi senelerdir gündemde. Bundan sonrada gündemde kalmaya devam edecektir. Sizlere gündemde olan en iyi serverlerden birini tanıtacağım. Sizlerde emeklerinizin hiçe sayıldığı ve emeklerinizde alay edilen serverlerden sıkıldıysanız tam yerindesiniz. TitanMt2 tam size göre arkadaşlar. Sizlerin emekleri bizler sayesinde güvende. Buna emin olabilir gönül rahatlığı ile serverimizde vakit geçirebilirsiniz.

  55 Level Başlangıç - 120 Level Bitiş
  Karakter Kilit Sistemi
  Hesap Dondurma Sistemi
  Item Kilitleme Sistemi
  Yeni Nesne Arama Sistemi
  Uzaktan Ticaret Sistemi
  Gelişmiş Şifreli Kule Sistemi
  Uzaktan Market Sistemi (F5)
  Offline Shop Sorunsuz Şekilde Aktif
  Lonca Kill Gui Sistemi
  Lonca Ajan Bildirimi Sistemi
  Official Yeni Binekler
  Lonca Istatistik Sistemi
  Gelişmiş Statü Ekranı
  Bahis Sistemi
  Boss Güvenlik Sistemi
  Gökkuşağı Taşı Sistemi
  Hızlı Item Silme Sistemi Metin2 pvp
  Biyolog Aktif
  Droplar %1000
  Daha Fazlasını Oyunumuza Gelip Görebilirsiniz.

  [​IMG]
  Metin2 wslik pvp serverler denildiğinde ilk akla gelen serveri sizlere şuanda sunuyorum. Sizleri serverimizde görmekten mutluluk duyar serverimizde iyi vakit geçirmenizi temenni ederek sizleri oyunumuza davet ediyorum. Hepinizi serverimize bekleriz.

  [​IMG]
  Metin2 editsiz pvp serverler son zamanlarda olduğunca azaldı. Bunu sadece sizler değil herkez biliyor. Arkadaşlar edit olayı kesinlikle serverimizde yoktur ve olmaycaktır. Biz serverimizi para üzerine değil emek üzerine kurduk ve böylede devam edecektir. Sizlere bunu sözünü veriyoruz. Edit olayı olduğu an serverimizi hemen bırakabilirsiniz. Tabiki böyle bir durumlada karşılaşmayacağınıza şu şekil bir garanti verebilirim. 6 aydır sorunsuz editsiz hizmet veriyoruz. Bundan sonrada böyle devam edecektir.

  [​IMG]
  Pvp serverler oynayan arkadaşlar tam bu server size göre buna emin olabilirsiniz. Sizler server ararken direk markete bakmıyorsunuz. Markette item satışı veya edit satışı kesinlikle yoktur olmayacaktır. Sizlerin emeklerini güvende tutmak için gerek sunucu gerek files üzerinde piyasadaki serverlerden çok farklı bir sistem yaptık ve sizlere sunduk. Emekleriniz kesinlikle %100 güvende. Buna emin olabilir güvenle oynayabilirsiniz. Hepiniz serverimize davetlisiniz.

  Metin2 emek serverler yazdığınızda serverimizi görebilirsiniz ancak serverimiz kesinlikle zor değiltir. Level kasma konusunda orta, item kasma konusunda gene orta olmak üzere serverimiz full orta serverdir. Sizlerin emeklerini veya vakitlerini boşa harcayacak bir server değildir. Damageler %100 orantılıdır. Diğer serverlerde ölümsüz olan suralar bizim serverimizde eşit veya damage vuramayan şamanlar serverimizde olduğunca üstündür. Şimdiden hoş geldiniz diyor iyi oyunlar diliyorum.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Mayıs 2018

Bu Sayfayı Paylaş