MYKO Black Pearl - Pek Yakında - OFFİCAL 02.03.2018 - 21:00|XSOFT VERİTABANI HİLE FİX

MYKO tanıtımı, MYKO tanıtımları

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6
2JEN4v.gif

m2Mo00.png

gOrrjb.png

m2MMXZ.png


qWqjmQ.png

oO9Mvq.png


Koxp ve diğer illegal programları %100 olarak engellemek ve adaletli bir oyun serüveni sürdürmek için projemiz XSOFT veri tabanı altında editlenmiştir.
2Ja8nq.png


oOV84m.png

1- GLİTCH ENGELİ

Bildiğiniz gibi cz'de taş,cure,buff,wolf vs gibi skillere tıklayarak "illegal" biçimde aynı hızda koşan diğer oyuncuya sekerek yetişebilme olayı glitchdir. Artık bunu görmeyeceksiniz.
Charınıza sekmek için seri şekilde fail verdirdiğiniz zaman charınız 3 saniye kadar olduğu yerde donar ve hiçbir şekilde hareket edemezsiniz.

2- UPGRADE SİSTEMİ

Paper kıyafetler, fpler, middle class scrollar için vesaire BUS harcamak oldukça can sıkıcı ve masraflı. Paper kıyafetlerinizi low class, fplerinizi middle class upgrade kağıdı ile sorunsuzca ve orjinal MYKO oranlarıyla basabilirsiniz..
Detaylar için tıklayınız:

4- YENİ QUEST SİSTEMİ

Yeni görevleri görüntülemek için tıklayınız:

8- BORDER DEFANCE WAR

BDW saati geldiğinde maradon twonda bulunan
Event manager npcsinden kayıt yapabilirsiniz
ödüller kazanan ırk'a kırmızı kutu ve %50 exp scrol
Kaybeden ırk'a %50 exp scroll

10- HERA SCROOL - NP İNCREASE

Hera Scroll ve NP Increase Item Scrollari %100 orjinal ve sorunsuzdur.. NP Increase item %25 daha fazla NP kazandirmaktadir..

11-GENEL DROP LİST12 - CZ BUFFER NPC

Premiumlu ve premiumsuz kullanicilar için Colony Zone da Buffer NPC si bulunmaktadir, sağ click ile tikladiginizda NPC 'den BUFF/AC/Swift ve Cure skillerinden coins karşiliğinda faydalanabilirsiniz.13- GB VER KC AL

Oyunda güvenli ticareti sağlamak için oyun içi paralarinizi, Knight Cash ile satin alip Power Up Store da diğer kullanıcılara geri satabilecektir.

Biriktiridiğim Coinsleri nasil satarim ?

Bu işlem çok kolay black pearl yönetici ekibi ile iletişime geçip biriktirdiğiniz GB lerinizi black pearl yönetim ekibine yönetimin belirlediği fiyatlar dahilinde satış yapıp knight cash alımı yapabilirsiniz.

14 - PREMİUM DETAYLARImain-image.png


FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ
KONU GÜNCELLENECEKTİR.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst