Bitlis Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Bitlis Okey Oyna

Bitlis ilimiz tarihi dokuyu fazlasıyla korumuş ve geçmişten bugüne taşımayı başarmış bir Doğu Anadolu bölgesi şehridir. Türkülere bile konu olan ‘’ Bitlis’te beş minare’’ bu güzel ilimiz ve insanları Türk örf ve adetlerini en güzel şekilde yaşayan ve Türk konuk severliğini misafirlerine yaşatan sıcak kanlı insanlardır. Bu güzel yöremizin, güzel insanlarının doyumsuz sohbetlerini yapabilecekleri ve aynı zamanda eğlenerek, zaman geçirebilecekleri bir ortamları olması adına sanal dünya da onlara özel bir salon açtık.

Bitlislilere özel olarak açılan ve Bitlis insanının hem okey oynamasını hem de okey oynarken dost ve hemşerileri ile sohbet edebilmesini hedefleyerek açılmıştır bir salondur. Uzun zamandır göremediğiniz ya da muhabbet edemediğiniz Bitlisli hemşerilerinizle buluşup, bir arada zaman geçirebileceğiniz bir salon.

ile 24 saat boyunca online olarak okey oynayabilirsiniz ve sabahlara kadar süren doyumsuz sohbetler yapabilirsiniz. Bitlis okey salonları, Bitlis insanının salon dünya üzerinde ki hem buluşma noktası hem de yeni evleri.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst