Bingöl Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 14 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Bingöl Okey Oyna

  Doğu Anadolu bölgemizin kuytu köşelerinde yer alan Bingöl ilimiz, ismini de Bingöl dağından almaktadır. Bingöl ilimiz henüz gelişmekte olan bir il olup çok fazla sosyal aktiviteyi içinde barındırmayan bir ildir. Bizde Bingöl halkının bu açığını kapatıp, güzelce vakit geçirebilecekleri bir aktivite düşündük. Bingöl insanının bir arada eğlenebilmesi için onlara sanal dünya üzerinden kendi mekanlarını açtık.

  Bingöl online okey salonları ile istediğiniz zaman online olarak okey oynamanın keyfine varabileceğiniz gibi Bingöllü hemşerilerinizle de buluşmaya, tanışmaya imkan bulacaksınız. Bingöl insanı artık boş zamanlarında nasıl zaman geçireceğim kaygısından çok uzak kendi ortamlarında zaman geçirmenin keyfini yaşamakta.

  Bingöl okey oyunu oyna salonumuz henüz çok yeni olmasına karşılık, hatırı sayılır bir kalabalık kitleye ulaşmış durumdadır. Bingöl insanının tüm sıcaklığını bulabileceğiniz okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz okeyin yanında sabahlara kadar süren hoş, samimi bir sohbetle de zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Bingöl okey Salonları, Bingöl insanının sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktasıdır.
   

Bu Sayfayı Paylaş