Bingöl Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Bingöl Okey Oyna

Doğu Anadolu bölgemizin kuytu köşelerinde yer alan Bingöl ilimiz, ismini de Bingöl dağından almaktadır. Bingöl ilimiz henüz gelişmekte olan bir il olup çok fazla sosyal aktiviteyi içinde barındırmayan bir ildir. Bizde Bingöl halkının bu açığını kapatıp, güzelce vakit geçirebilecekleri bir aktivite düşündük. Bingöl insanının bir arada eğlenebilmesi için onlara sanal dünya üzerinden kendi mekanlarını açtık.

ile istediğiniz zaman online olarak okey oynamanın keyfine varabileceğiniz gibi Bingöllü hemşerilerinizle de buluşmaya, tanışmaya imkan bulacaksınız. Bingöl insanı artık boş zamanlarında nasıl zaman geçireceğim kaygısından çok uzak kendi ortamlarında zaman geçirmenin keyfini yaşamakta.

salonumuz henüz çok yeni olmasına karşılık, hatırı sayılır bir kalabalık kitleye ulaşmış durumdadır. Bingöl insanının tüm sıcaklığını bulabileceğiniz okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz okeyin yanında sabahlara kadar süren hoş, samimi bir sohbetle de zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Bingöl okey Salonları, Bingöl insanının sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktasıdır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst