Bilecik Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 20 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Bilecik Okey Oyna

  Bilecik Okey, Marmara Bölgesi’nde yer alan ve yüz ölçümü olarak en küçük şehirlerimizden birisidir. Bilecik, coğrafi konumu, tarihi, doğal güzellikleri ve verimli toprakları ile ilgi çeken bir ildir. Edebiyat, efsane ve hikayeleri ile oldukça değerli bir konumdadır. Kendi kültürünü yaşatan Bilecikli vatandaşlarımız için web sitemizde özel bir yer ayırmaya çalıştık.

  Bilecik Okey Oyunu
  Bir web site üzerinde Bilecik halkının buluşmasını sağlıyoruz. ReaL Okey - Okey Oyna - Canlı Okey Oyna - 101 Okey Oyna olarak sunduğumuz sitede, her şehrin adına özel olarak açılan oyun odalarımız bulunuyor. Bu sayede, hemşerilerinizle bir adres üzerinden erişim sağlayabilir, boş zamanlarınızı bu odalarda oyun oynayarak değerlendirebilirsiniz. Sitemizde farklı bölge veya şehirlerde yaşayan insanlarla da tanışabilir, oyun oynarken sohbet edebilirsiniz. Bilecik okey oyunu odası içerisinde aynı ilde yer aldığınız ve hiç tanımadığınız bay bayan oyuncularla erişim sağlayabilirsiniz.

  Bilecik Okey Oyunları
  Bilecik Okey Oyunları, Sunduğumuz sitede oyun oynamak isteyen farklı yaş gruplarındaki kişilerin, kolayca erişim sağlaması için oldukça sade bir dizayn kullandık. Siteye giriş yaptıktan sonra, farklı oda seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Şehir isimlerinin kullanıldığı odaların bir tanesine giriş yapmalı, boş olan bir masaya otur diyerek oyunun başlamasını bekleyebilirsiniz. Bilecik okey odası ve diğer şehirlerden giriş yapan oyuncuların okey oynayarak güzel zaman geçirmelerine ve tanışıp sohbet edebilmelerine imkan sunduk.
   

Bu Sayfayı Paylaş