Bilecik Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Bilecik Okey Oyna

Bilecik Okey, Marmara Bölgesi’nde yer alan ve yüz ölçümü olarak en küçük şehirlerimizden birisidir. Bilecik, coğrafi konumu, tarihi, doğal güzellikleri ve verimli toprakları ile ilgi çeken bir ildir. Edebiyat, efsane ve hikayeleri ile oldukça değerli bir konumdadır. Kendi kültürünü yaşatan Bilecikli vatandaşlarımız için web sitemizde özel bir yer ayırmaya çalıştık.

Bilecik Okey Oyunu
Bir web site üzerinde Bilecik halkının buluşmasını sağlıyoruz. olarak sunduğumuz sitede, her şehrin adına özel olarak açılan oyun odalarımız bulunuyor. Bu sayede, hemşerilerinizle bir adres üzerinden erişim sağlayabilir, boş zamanlarınızı bu odalarda oyun oynayarak değerlendirebilirsiniz. Sitemizde farklı bölge veya şehirlerde yaşayan insanlarla da tanışabilir, oyun oynarken sohbet edebilirsiniz. Bilecik okey oyunu odası içerisinde aynı ilde yer aldığınız ve hiç tanımadığınız bay bayan oyuncularla erişim sağlayabilirsiniz.

Bilecik Okey Oyunları
Bilecik Okey Oyunları, Sunduğumuz sitede oyun oynamak isteyen farklı yaş gruplarındaki kişilerin, kolayca erişim sağlaması için oldukça sade bir dizayn kullandık. Siteye giriş yaptıktan sonra, farklı oda seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Şehir isimlerinin kullanıldığı odaların bir tanesine giriş yapmalı, boş olan bir masaya otur diyerek oyunun başlamasını bekleyebilirsiniz. Bilecik okey odası ve diğer şehirlerden giriş yapan oyuncuların okey oynayarak güzel zaman geçirmelerine ve tanışıp sohbet edebilmelerine imkan sunduk.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst