Metin2 Becerili zehir kılıcı

metin2 rehber, metin2 güncel konular, metin2 itemler, metin2 karakderler, metin2 savaşcı, metin2 sugra, metin2 şaman, metin2 ninja

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL

Becerili zehir kılıcı​

Merhaba arkadaşlar becerili zehir kılıcı nasıl olmalı bu konuyu neden açmak istedim şuan pazarımda 25 beceri zehir kılıcım var görsel olarakta konu içerisinde paylaşacagım Bir savaşçı karakder için nasıl bir zehir kılıcı yapmalıyız. becerli zehir kılıçları genelikle ws atarken içe yarar. ama kılıcın üzerindeki efsunlarda çok önemli mesela 25 becerili bir silahınız var yan efsunlarında Ölümsüzlere karşı yada Şeytanlara karşı yan efsın var ise bu kılıcı boos keserken yada Metin keserken skil ile kesebilrisiniz.

Savaşcı Becerili zehir Kılıcı​


Savaşcı karakderi için becerili silah nasıl olmalı
1. Beceri 25 ve üstü
2. Yarı insanlara karşı 15
3. Güç 15 (Sura larda Zeka 15) (Ninja larda Çeviklik 15)
4. Büyü hızı 30
5.Kritik 15

Üste sraladığım özeliklerde becerili zehir kılıcı yapabilriseniz efsana bir kılıç yapmış olursunuz beceri yükseldikce bu efsunların gelme oranı çok az olur.
örnek veriyorum 10 becerili bir zehir kılıcı yapmak istiyorsunuz 5 te 5 olan efsunları listedeki gibi gelme olasılıgı yuzde 80 ama 25 ve üstünü yapmak şans eseri diye bilirim. serverden servere pvp lerden pvp lere değişe bilir ama zor bir pvp den oynuyorsanız çok zor oynadıgım serverde 3 tane 28 becerili silah getirdim yan efsunları çok kötü oldugu için pazara koydum sattım. 28 becerili bir zehir kılıcım olsa yan efsunları 15 Yarı insanlara güçlü ve 15 güç olması yeterli benim için yan efsunlar ne gelrise gelsin fark etmez.

Becerili zehir kılıcı

Becerili zehir kılıcı
 
Son düzenleme:

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
diger 75 lw becerili silahlar içinde Konu açacağım
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst