Ardahan Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 29 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Ardahan Okey Oyna

  Doğu Anadolu Bölgemizin küçük ve şirin ilidir Ardahan şehri. Ardahan çok büyük bir il olarak gösterilemez. Küçük ve kendi halinde bir yaşama sahip olan güzel bir ilimizdir. Ardahan halkının bir arada olarak eğlenebilmesi için açılmış olan Ardahan online okey salonları, yöre halkına küçük bir armağanımızdır.

  Ardahan canlı okey salonu ile istediğiniz zaman okey oynamanın keyfine varabileceksiniz. Yöre insanının Ardahan ilinde bulamadığı sosyal aktivite açığını kapatmak için açılmış olan Ardahan okey salonu, 24 saat boyunca kesintisiz okey oynanan bir ortama sahiptir.

  Ardahanlı olup da uzun süredir yörenizden uzakta kalıyorsanız, yöre hasretini gidermek, yörenizden insanlarla buluşup, hem sohbet etmek hem de okey oynamak için Ardahan okey salonlarından daha uygun bir ortamı sanal dünya üzerinden bulmanız imkansızdır. Sanal dünyanın içine adım attığınız da artık nereye gireceğinizi düşünmeyeceksiniz. Çünkü tüm Ardahanlıların olduğu ve tek buluşma noktaları olan Ardahan okey oyna salonları, sizlerin sanal dünya üzerinde ki kendinize ait olan evinizdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş