Apex Legends'ta işini sağlama almak için 500 dolar harcamak

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Bir gece ansızın piyasaya çıkan Apex Legends, Battle Royale pazarına bomba gibi düştü. Sahip olduğu mekanikleriyle oyuncuları kendine bağlayan yapım, oynaması ücretsiz olduğu için kısa sürece büyük kitleler arasında ünlü olmayı başardı. Ancak oyun oynaması ücretsiz olsa da, değerli kozmetik eşyaları elde etmek için ya çok şanslı olmanız gerekiyor, ya da oyuna çok para vermeniz gerekiyor. Reddit'te BAE339 ismini kullanan bir oyuncu, oyuna değerli bir kozmetik eşyayı almak için 500 dolar verdiğini belirtti.

Apex Legends'A 500 dolar harcayan oyuncu​

Belirtilenlere göre oyuncunun elde etmek istediği kozmetik eşyanın kutulardan çıkma oranı yüzde 1 civarında. Ancak oyunda 500 kere kutu açarsanız, bir sonraki kutuda oyun size bu kozmetik eşyayı otomatik olarak veriyor. BAE339 da işini şansa bırakmamak için oyuna 500 dolar verdiğini açıkladı. Sonrasındaysa diğer oyuncuların kendisiyle
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
geçtiğini gören oyuncu, Reddit'te yazdıklarını sildi. Mikro ödemeler konusunda oldukça büyük bir gelir kapısı elde eden EA Games, muhtemelen Apex Legends'ın geri dönüşlerinden oldukça memnun durumdadır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst