Apex Legends'ta bulunan Twitch Prime açığı firmaya dert oldu

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Battle Royale türüne bomba gibi giriş yapan yeni oyun Apex Legends, daha çıktığı ilk haftada oyuncular arasında oldukça popüler oldu. Oyun için ilk haftadan neredeyse 1 yıllık içerik haritası çıkartan geliştiricilerin şu anda başı dertte. Çünkü oyunda bulunan yeni açık sayesinde ücretsiz bir şekilde Twitch Prime içerikleri alabiliyorsunuz. Halen bu açığı düzeltemeyen Respawn yetkilileri, bakalım nasıl bir açıklama yapacak?

Apex Legends'ın yeni açığı ücretsiz Twitch Prime eşyası veriyor
Twitch'in en çok izlenen oyunlarından bir tanesi haline gelen Apex Legends'ın bu açığından şu anda yüz binlerce oyuncu yararlanıyor. Ancak söylentiye göre bu açığı kullanan oyuncuları büyük bir ceza beklemekte. Belki Respawn yetkilileri, olayı durdurmak için bu açığı kullanan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilir. Eğer ilgili açığı kullanacaksanız, sorumluluğun tamamen sizde olduğunun altını çizelim.

Bu sıralar Fortnite ve PUBG'nin oyuncularını birer birer kendine çeken Apex Legends'ın, oldukça kaliteli bir Battle Royale deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz. Bakalım oyun, ilerleyen dönemlerde nasıl bir halde olacak? Merakla izliyoruz. EA Games'in oyun için izlediği politika şu anda tam yerli yerinde.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst