KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

Apex Legends.png

Apex Legends Sistem gereksinimleri

Apex Legends'ın minimum sistem gereksinimleri şunlardır:
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Depolama: 30 GB boş alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
Apex Legends'ın önerilen sistem gereksinimleri ise şunlardır:
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel i5 3570K veya eşdeğer AMD Ryzen 5 işlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 30 GB boş alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
Not: Apex Legends, minimum sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayarda oynanabilir, ancak daha yüksek grafik ayarlarında oynayabilmek için önerilen sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayar kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca, oyunun performansı internet bağlantınıza da bağlı olduğu için yüksek hızlı bir internet bağlantısı kullanmanız önerilir.

Apex Legends Kaç GB

Apex Legends'ın boyutu, oyunun tamamı indirildikten sonra yaklaşık 60 GB'tır. Ancak, bu boyut, oyunun güncelleme ve ek paketleriyle değişebilir. Apex Legends'ı indirmeden önce, bilgisayarınızda yeterli depolama alanı olduğundan emin olun.

Apex Legends Pc Yükleme İndirme

Apex Legends, bir battle royale video oyunudur ve PC'de oynanabilir. Apex Legends'ı PC'ye yüklemek ve indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  1. Origin Launcher'ı indirin: Apex Legends'ı yüklemek ve oynamak için EA'in oyun platformu olan Origin Launcher'ı indirmeniz gerekiyor. Origin Launcher'ı indirmek için, EA resmi web sitesini ziyaret edin ve "Download" düğmesine tıklayın. İndirme dosyasını indirin ve yükleyin.
  2. Origin Launcher'a giriş yapın: Origin Launcher'ı açın ve EA hesabınıza giriş yapın. Hesabınız yoksa, ücretsiz bir EA hesabı oluşturabilirsiniz.
  3. Apex Legends'ı indirin: Origin Launcher'ı açtıktan sonra, "Free Games" bölümüne gidin ve Apex Legends'ı arayın. Apex Legends'ı bulduktan sonra, "Download" düğmesine tıklayın ve oyunu indirin.
  4. Oyunu yükleyin: Apex Legends indirildikten sonra, Origin Launcher üzerindeki talimatları izleyin ve oyunu yükleyin. Yükleme işlemi tamamlandığında, oyunu oynamaya hazır olacaksınız.
Not: Apex Legends oyununu yasadışı veya izinsiz olarak indirmek veya kullanmak yasal değildir. Bu nedenle, oyunu yasal yollarla satın almanızı ve yüklemenizi öneririz.

Apex Legends Telefon işletim sistemlerinde oynanır

Evet, Apex Legends oyunu bazı telefon işletim sistemlerinde oynanabilir. Ancak, oyunun resmi mobil sürümü henüz mevcut değildir.

Apex Legends, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S gibi platformlarda oynanabilir. Bununla birlikte, Apex Legends'ın Respawn Entertainment tarafından geliştirilen bir mobil sürümü duyuruldu. Oyunun mobil sürümü, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için planlandı ve 2022 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı.

Apex Legends'ın mobil sürümü henüz mevcut olmadığından, mevcut seçenekler arasında oyunun resmi olmayan mobil sürümünü indirmek ve yüklemek yer almaktadır. Ancak, bu yasa dışı bir eylemdir ve güvenlik riskleriyle beraber gelir. Bu nedenle, oyunu yasal yollarla oynamanızı öneririz.

Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap