Apex Legends evreninde geçen bir FPS oyunu geliyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0

Apex Legends evreninde yeni bir FPS oyunu geliştiriliyor​

İş ilanında "Bu yeni tek oyunculu oyun, içinde yaşadığı benzersiz evrenin mümkün kıldığı her yeniliği yapma özgürlüğüne sahip bir geliştiricinin hayallerindeki çalışma alanıdır" şeklinde açıklamışlar. Projenin henüz Respawn'ın geçtiğimiz yıl üzerinde çalıştıklarını onayladıkları tek oyunculu proje ile bağlantılı olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Şirket bu yılın başlarında "hareketlilik ve stil" ilkeleri etrafına inşa edilmiş bir birinci şahıs nişancı oyunu yaptığını bildirmişti. Ancak bu yeni oyun, Titanfall'un devamı olmayacakmış. İlkeleri her ne kadar Titanfall'ı anımsatsa da bu proje farklı bir evren üzerine kuruluyor.

Ocak ayında, henüz duyurulmamış bu projenin direktörü Mohammad Alavi'nin Respawn'dan ayrıldığı duyurulmuştu. Kendisi daha önce Titanfall oyunlarında ve Apex Legends oyununda anlatı direktörü olarak çalışıyordu. Aynı zamanda ikonik Call of Duty görevlerinden biri olan "All Ghillied Up" görevini de Infinity Ward'da çalışırken tasarlamıştı.

Respawn'ın ana şirketi EA, bu yıl üç farklı Star Wars projesi üzerinde çalıştıklarını da bildirmişti. Bunlardan biri Jedi: Fallen Order ve Jedi: Survivor'ın devamı olacak. İkinci proje Medal of Honor'un geliştiricilerinden Peter Hirschmann tarafından yönetilen yeni bir Star Wars FPS oyunu olacak ve üçüncüsü ise XCOM, Civilization oyunlarını geliştiren Firaxis Games'in eski çalışanlarından oluşan Bit Reactor stüdyosunun yaptığı bir Star Wars strateji oyunu olacak.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst