firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Ankara Tasarım Akademi
✔️🔱Site Adresi
https://ankaratasarim.com/
✔️🔱Açılış Tarih
1 Eyl 2003
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Kızılay Mah. Menekşe 1 Cad. No: 10 / B Kızılay / Çankaya / ANKARA
✔️🔱Şehir / İlçe
ANKARA
✔️🔱instagram
https://www.instagram.com/ankaratasarimkurslari/?hl=tr
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱İşletme Türü
Eğitim Kurumu
✔️🔱Telefon
0312 425 26 75 - 0543 425 26 75

ankaratasarim

Level 1
Üye
Katılım
16 Ocak 2023
Mesajlar
1
Tepki
1
Konum
Ankara

Ankara İLK ve TEK MEB Onaylı Sertifika Veren Eğitim Kurumu

Eğitimlerimiz:
- İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyon
- AutoCAD Eğitimi
- 3DS Max Eğitimi
- Grafik Tasarım Eğitimi
- Revit Eğitimi
- CATIA Eğitimi
- ADEKO ile Mobilya Tasarımı Eğitimi

Eğitimlerimizin tamamı uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.


0312 425 26 75 - 0543 425 26 75
Kızılay Mah. Menekşe 2 Cad. No: 10/B Kızılay / Çankaya / ANKARA


Hakkımızda
Eğitim kurumumuz 2003 yılında Tasarım Bilgisayar Teknolojileri Eğitim Mühendislik Mimarlık Makina Reklam Paz. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. bünyesinde kurulmuştur. Kurumumuzun ilk kuruluşundaki amacı, Autocad ve 3DS Max programlarındaki 1996’dan bu tarafa olan tecrübemizi Ankara’daki mühendislik ve mimarlık öğrencilerimize aktarmaktı.

Kurumumuz ÖZ-KUR-DER üyesi olup, 2004 yılından bu tarafa Ankara’da ilk MEB Onaylı Autocad, Grafik ve Web Tasarım sertifikasını veren kurumdur.

3DS Max ve CATIA programlarının MEB müfredatları kurumumuz tarafından hazırlanmış olup, Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanmıştır. Bu sayede bu iki program 2006 yılından itibaren Türkiye'de ilk defa bizim tarafımızdan eğitimlerine başlanılmıştır.

Dünya Bankası tarafından finanse edilen ve İŞKUR tarafından organize edilen eğitimler çerçevesinde 3DS Max Görselleştirme Eğitimi verebilen İLK ve TEK kuruluş olma özelliğini taşımaktayız.

2007 yılından itibaren bünyesindeki kaliteli eğitmenlerle birlikte İç Mimari Sertifika eğitimlerine başlamış ve bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiş olup hala eğitimlerine devam etmektedir.

Eğitimlerimizin tamamı alanlarında Uzman Eğitmenler (Mimar - İç Mimar - Peyzaj Mimar - Makina Mühendisi - Grafik Tasarımcı - Bilgisayar Mühendisi - Ağaç İşleri Mühendisi - Endüstri Ürünleri Tasarımcısı) tarafından verilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde eğitim dışında, Mimarlık bürolarının, yurt içi ve yurt dışındaki inşaat firmalarının üç boyutlu görselleştirmeleri, projelendirmeleri, animasyon çalışmaları yürütülmektedir.​
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst