Ankara Halı Yıkama

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
962
Tepki
102
Konum
Ara BuL
sina.jpgAnkara Halı Yıkama: Halı, Koltuk, Battaniye ve Stor Perde Nasıl Yıkanır.
2020 yılında hizmetine başladığımız Sina halı yıkama işini gün geçtikce ilerlettik bu gün ise halı, battaniye, Koltuk ve Stor perde gibi alanlarda kendimizi geliştirdik 2021 yılı itibaren Tam otomatik makina ile garantili yıkama ve müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Yıkama yaptıgımız ürün ve hizmetler hakkında Konu içerisinde nasıl yıkadığımızı ve avantajlarımızı sizlere anlatacağım. iletişim 0542 199 1599

Halı Otomatik Makinede Nasıl Yıkanır.
Kaymaz tabanlı halı ya da yolluklarla ilgili bilinen en büyük yanlışlardan birisi çamaşır makinesi ile birlikte yıkanamayacaklarıdır. Eğer ki halınız makineye sığıyorsa bunu maki
ank.jpg
ne ile yıkamaktan yana herhangi bir problem yok. Fakat sıkma işlemi yapılmayacağını unutmayın. Sıkma işlemi yapmadan teras yada balkon gibi yerlerde kurumaya alabilirsiniz. Bu yüzden de makineye sığan kaymaz tabanlı halılar için farklı yöntemler aramaktan vazgeçebilirsiniz.

# ÖNEMLİ: Kaymaz halıları sabah saatlerinde yıkamanız daha sağlıklıdır. Çünkü akşam güneş olmayacağından dolayı, kurumaya astığınız halı çok uzun süre ıslak kalacaktır. Nemli kalan halının kaymaz özelliği olan kısmı nemden olumsuz yönde etkilenir.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?
Özel Günler öncesi veya özel davetler öncesinde her evde şu soru gündeme gelir: “Stor perde evde nasıl yıkanır?” Endişe etmeyin hepsini şimdi açıklıyoruz:

  • Stor perdelerin güvenli bir şekilde yıkanması için kuru temizleme yapan ve özel olarak bu işi yapan firmalara verilmesi gereklidir. Mekanizmalı bir perde oldukları için; evinizdeki çamaşır makinesinde yıkanması mümkün değildir.
  • Fakat evinde yıkamak isteyenler tıpkı bir halı yıkar gibi stor perdelerini yıkayabilir. Bunun için öncelikle perdenizi mekanizmasından ayırmanız gereklidir.
  • Mekanizmadan ayrılan perdeyi, düz bir zemine serin ve yumuşak bir fırça ile çok sert darbelerden kaçınarak deterjanla yıkayın.
  • Yıkama işleminin sonunda bol su ile temizleyerek güneş altında kurutun ve yeniden mekanizmaya yerleştirin.
  • Stor perde nasıl yıkanır evde zeminde açacak alanım yok diyor da olabilirsiniz.
  • Bu durumda perdenizi çıkardıktan sonra banyoda dikey şekilde yıkama işlemini yapabilirsiniz.
  • Dikey tuttuğunuz perdeyi kademe kademe açarak yıkayabilirsiniz.
  • Yıkama sonrası rulo yaptığınız perdenin suyunun biraz sarkmasını bekledikten sonra hafif nemli halde kuruması için tekrar yerine asabilirsiniz.
  • Ayrıca stor perde hangi deterjanla yıkanır diye merak edenler için en etkili deterjan sabun olacaktır. Sabun perde üzerindeki tozu anında kaldıracaktır.
  • Ya da piyasada yer alan perde silme deterjanlarını tercih ederek de temizliğe başlayabilirsiniz.

Koltuk Yüzü Makinede Nasıl Yıkanır.
Koltuk minder kılıflarının büyük kısmı çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Çamaşır makinesinde yıkanırken hassas programda ve yıkama talimatında verilen derecede yıkanmalıdır. Yıkandıktan sonra kılıfların asarak kurutmayı deneyin


Sizlere Şirketimiz hakkında ve Koltuk Halı, Stor perde yıkama hakkında genel bilgiler verdim. iletişim adreslermiz resimlerde mevcuttur.

website
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst