Firma Ambar Kargo | Ankara ambar, Bursa ambar, Manisa ambar ve fazlası

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Ambar Kargo | Ankara ambar, Bursa ambar, Manisa ambar ve fazlası
✔️🔱Site Adresi
https://ambarkargom.com.tr
✔️🔱Açılış Tarih
10 May 2023
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
nakliyat
✔️🔱İşletme Türü
Limited Şirketi

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
104
Tepki
0
Site Adı : Ambarkargom.com.tr

Site Konusu : Ambar Kargo | Ankara ambar, Bursa ambar, Manisa ambar ve fazlası

Site Açılış Tarihi : Temmuz 2023

Site Tanıtım Mesajı : Sektöründe 25 yılı aşkın deneyimi bulunan, zengin araç filosu olan ve fiyatları da oldukça avantajlı bir taşımacılık firması arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Ambar kargo, şehirler arası taşımacılık hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunacaktır.

Kapıdan kapıya teslimat, kargo paketleme ve ambalajlama gibi hizmetleri de bulunan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir. hizmetleri almayı planlıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat, parsiyel eşya taşıma, şehir içi nakliyat, parça eşya taşıma gibi hizmetleriyle büyük beğeni toplayan kurum, her geçen gün daha da büyümektedir.

Gönderilerinizi siz de güvenle Ambar kargo firmasına teslim edebilirsiniz. Aciliyeti olan gönderiler için, müşterilere express dağıtım hizmetleri sunulur. Bu hizmet neticesinde, gönderiler en hızlı şekilde arzu edilen adrese ulaştırılır.

hizmetleri almadan evvel aklınıza takılan sorular olursa, 0505 100 91 11 veya 0551 635 62 53 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Ambar kargo ve lojistik firması yetkilileri, merak ettiğiniz sorulara en kapsamlı yanıtları verecektir.

Siz de hemen ambarkargom.com.tr isimli internet adresine giriş yapın ve buradan hizmetleri hakkında önemli bilgiler edinin. Profesyonellerin tercihi olan Ambar Kargo; Konya'dan Aydın'a, Antalya'dan İzmir'e, Afyon'dan Burdur'a, İstanbul'dan Adana'ya kadar pek çok il için hizmet sunar.

logo.png
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst