Ağrı Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 12 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Ağrı Okey Oyna

  Ağrı şehrimiz, Doğu Anadolu bölgemizde Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağı ile tanınan küçük, şirin bir kentimizdir. Ağrı dağı efsanesi şehri tüm Türkiye’ye tanıtan tarihte önemli bir yere sahip olan, şehir insanının mertliğini anlatan çok güzel bir hikayedir. Tıpkı Ağrı dağı efsanesinde anlatıldığı gibi şehir insanı son derece mert ve misafirperver insanlardır.

  Bu güzel insanların Ağrı’da çok fazla sosyal bir aktiviteye katılabilecekleri ortamları bulunmamaktadır. Çünkü Ağrı ilimiz çok büyük bir il değildir.

  Bizde Ağrı insanının bu açığını kapatıp, kendi insanları ile aynı ortamda eğlenebilmeleri için Ağrı Online Okey salonlarını onların hizmetine sunduk. Bu sayede sosyal hayatın monotonluğundan biraz olsun uzaklaşıp, dost ve akrabaları ile aynı ortamda hem okey oynayıp hem de sohbet yapabilme şansına sahip olacaklar.

  Ağrı Okey Salonları ile Ağrı insanı artık kendine ait bir sanal eve sahip oldu. Ağrı’lının kendi yeri olan okey salonlarımız da her türlü rahatlık ve sınırsız okey keyfi Ağrı’lıları beklemekte.
   

Bu Sayfayı Paylaş