AGARIODA IZLEME ZOOM KULLANARAK HER YERI GORUP SUREKLI IZLEMEDE BEKLEYEN BAZI BABASI BELLI OLMAYANLARA COZUM GELIR MI GERCEKTEN OYNANMAZ HALDE

serseri

Level 1
Üye
Tepki
0
SADECE ZOOM MU IZLEME MI BILMIYORUM AMA ELINDE BU SCRIPT OLANLAR DISINDA OYNANMAZ HALDE SEN ONU GORMUYORSUN AMA O SENI GORUYOR VE SUREKLI IZLEMDE VEYA ZOOMDA BEKLEYIP BOLUNMENI BEKLIYOR GERCEKTEN SIKMAYA BAŞLADI COZUM BULURSANIZ FIXLENIRSE SEVINIRIM IYI CALISMALAR

diamond

Level 1
Üye
Tepki
0
@KraL @agarzafer sunucu sahibi biz değiliz diyorsunuz oyuna girdiğimizde forum olarak buraya atıyor siz olmasanız oyun sahibi nasıl ekleyeceksiniz forum linkini yorumları okudum açılan konulara baktım istediğimiz çözümler yazılmış neden yapılmıyor anlamadık agarzafer çözsene artık konuyu

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
yetkili ben degilim cözerim dedim yaptırmak istiyorlarsa

diamond

Level 1
Üye
Tepki
0
hileyi buldum linkini atıyorum bakarsınız gereğine içinde code injector olduğu için defender tehdit görüyor
açmadan önce defenderı kapatın deneyin haritanın hepsi gözüküyor bir de bot var içinde

agarcıi

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL haritayı büyütsünler hileleri geçtik artık afedersiniz gt kadar harita bilmem kaç kişi kalabalık gruplar büyüyemiyoruz oto atma çok yüksek bi space atıyolar haritanın bi ucundan bi ucundasın bu anlaması kıt oyun sahibi adminler anlamıyorlar ağzımızı bozduruyolar zaferin sahibi kral sunucu bende değil diyor kimse gelsin konuşalım bütün oyuncular böyle düşünüyor yok bilmiyor yapamıyorsa çözecem diye adamlara bıraksın işi yada devir etsin

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap