Agario Hakkında Aktiflik Türks

CrackCops

Level 1
Üye
Tepki
0
@KraL Merhaba Reşonun dediklerıne katılıyorum
turk-s ı eskı halıne getırırsenız daha ıyı olur anlıyorum yasadıklarınız kolay seyler degıl burda sucalnıyorsunuz ama emin olun herkes turk-s ın eskı halını fazlasıyla ozluyor
ve eskı halınde takılmakta zarar yok tamam yıne gırıslı olsun hesap açmalı olsun ama sadece eskı versyonu olsun

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
@KraL bi haber vermedın başkan

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
gençler anlatamıyoum sanırım benim yeni sunucum https:// de calişan bir sunuru http:// bunda calişmiyor güvenli baglantıda calişiyor sizin isdeginizi yapma şansım falan yok benim.

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL kolay gelsin abi ben şu virüs moddaki mapın biraz büyütülmesi taraftarındayım çünkü hem seri büyüyoruz hemde map küçük olduğuunda oynanılmıyor agar live güncelleme geldi orayı bıraktık şu anda klandaki herkes oyunsuz kalmış durumda yardımcı olursan sevinirim ve şu oto space 70 k da atıyor onu 120 k falan yaparsan iyi olur

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Virüs pop mapları diger maplar gibi degil ayarını ellediginde çok sorun yaşata biliyor. zaten buradaki amaç şudur bizim sitelerimiz gelir amaçı gütmek için siteler degil. bunu her defasında dile getirdim 89 euro ben bu oyunun her ay 1 kuruş kazanmadsan parasını ödüyorum bu parada 2 binliraya tekabul eder. 1 senede 12 binlira para ödüyorum. ama tabiki bu sunuculardan gelir elde ettigim oyunlarım var yabancı. turk kulanıcılarım madur olmasın en azından agario geçmişi olan sitelerimde sunucularımdan 2 3 port vererek ayakta tutmaya çalişiyorum. şimdi map meselesine gelelim. hadi size bir sorum olsun cevaplayın 2 gun sonra neden map kücük olur onun cevabını sizlere verecegim.

Neden maplar küçük olur amacı nedir kücük olmasının.

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
Virüs pop mapları diger maplar gibi degil ayarını ellediginde çok sorun yaşata biliyor. zaten buradaki amaç şudur bizim sitelerimiz gelir amaçı gütmek için siteler degil. bunu her defasında dile getirdim 89 euro ben bu oyunun her ay 1 kuruş kazanmadsan parasını ödüyorum bu parada 2 binliraya tekabul eder. 1 senede 12 binlira para ödüyorum. ama tabiki bu sunuculardan gelir elde ettigim oyunlarım var yabancı. turk kulanıcılarım madur olmasın en azından agario geçmişi olan sitelerimde sunucularımdan 2 3 port vererek ayakta tutmaya çalişiyorum. şimdi map meselesine gelelim. hadi size bir sorum olsun cevaplayın 2 gun sonra neden map kücük olur onun cevabını sizlere verecegim.

Neden maplar küçük olur amacı nedir kücük olmasının.
anlıyorum sizide bu oyunda hiçbir geliriniz olmuyabilir aksine zararınızda olabilir fakat bizde eğlenmeye çalışıyoruz en azından şu otuyu ayarlayın dicem fakat bu sefer büyüyen küçülmez kötü olur mapi büyütmek çok zor olmamalıdır gerçi bu işin içinde değiliz ama neyse ben şikayetimi sundum cevap verdiğiniz için teşekkürler

neden maplar küçük olur hakkında bir fikrim yok fakat bizim eski agar live da map oldukça büyüktü ondan nasıl bir sorun olacağını anlamadım açıklamanızı bekliyorum :D

İYİ günler dilerim

Son düzenleme:

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL abi dönüş yapmadın :D

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
neden maplar kücük olur.oyun içinde nakadar çok ölürseniz sayfa gösderimi çoğalır reklama tıklama olasılıgınızda çoğalır çoğu site sahibi mabları kücük tutar sebebide budur.

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
neden maplar kücük olur.oyun içinde nakadar çok ölürseniz sayfa gösderimi çoğalır reklama tıklama olasılıgınızda çoğalır çoğu site sahibi mabları kücük tutar sebebide budur.
-sana gerçekleri söyliyim abi sizin sitede adblock kullanmayan yoktur çünkü bilirsiniz kimse reklamları sevmez o yüzden virüs bomb daki mapi büyütün biraz ve şu kod Math.min = function(){return 0.10} oyunda serbest olmalı serbestde şu şekil öldükten sonra arada esc basamıyorsun ve F5 atmak zorunda kalıyorsun o kötü oluyor düzeltilebiliyorsa map dan çok o önemli benim için

kg iyi günler dilerim

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
-sana gerçekleri söyliyim abi sizin sitede adblock kullanmayan yoktur çünkü bilirsiniz kimse reklamları sevmez o yüzden virüs bomb daki mapi büyütün biraz ve şu kod Math.min = function(){return 0.10} oyunda serbest olmalı serbestde şu şekil öldükten sonra arada esc basamıyorsun ve F5 atmak zorunda kalıyorsun o kötü oluyor düzeltilebiliyorsa map dan çok o önemli benim için

kg iyi günler dilerim
@KraL şu oyuna bir küfür banı gelebiliyormu kardeşim herkes anayı bacıyı karıştırıyor admin diye girdimde bundan sonra küfür etmeyin yoksa ban yersiniz dedim ama adamlar hiç takmıyor şu olay düzelmeli ve şu Math.Max kodu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL işte bundna bahsediyorum ;(

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (157).png
    Ekran Görüntüsü (157).png
    8.5 KB · Görüntüleme: 15

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Gece kayıtlı nicklere bakarım maillerini uyeliklerini banlarım kufurlu nicklerin + Daha öncede belirtim oyun yapısı bu birilerinin keyfine gore oyun falan düzenleyemem ben

Son düzenleme:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
ring ler 25 binden 27 bine çıkarttık
borderLeft = 0
borderRight = 27000
borderTop = 0
borderBottom = 27000

Turks Portunuda İlk haline getirdim.