Agario Hakkında Aktiflik Türks

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Selamun Aleyküm. Ben agar'ionun eski bir oyuncusuyum fakat yeni güncelemerden dolayı oyunu bıraktık sizden ricam eski sürümünü geri getirmeniz bir çok kişide bunu bekliyor Youtub'eye video felan çekiyorum sitenizde eğer eski sürüm geri getirilirse aktifliğini ben sağlarım Oyun içindeki adım reşodur çoğu insan tanır saygılarımla Hayırlı Akşamlar. @KraL

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    477.5 KB · Görüntüleme: 63

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Merhaba Agario üzerinde eskisi gibi ilgilenemiyoruz. bir kac mahkeme olayı oldu kufurler PKK seviciler ws 1 2 kez karakoluk ws olduk bu sebeblerden uyelik sistemi getirildi ip adresi isdendiginde verebilmek için. zaten bizim agario dan maddi bir beklentimiz yok üzerine birde 90 euro sunucu parası ödüyoruz. keşke kulanıcılar düzgün takılsalardı bu gun daha gelişmiş bir yerlere getirebilseydik.

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Sizde haklısınız bu konuda şöyle birşey sunayım size eğer eski haline getirebilirseniz ben sadece türk's üzerinde adminlik yaparım ırkçılığa müsade etmem tabi siz isterseniz böyle birşey veya tanıdığınız biri varsa baksın oyuna ban felan atsın en azından cidden başka agariolar sarmıyor eski tr yi özledik hani elinizden geliyorsa geri yapın lütfen

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Başka swelere gerek yok sadece türk's eski haline dönse giriş kısmı eski haline dönse bizim için yeterli

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Bi kere deneyin bi zararı olmaz diye düşünüyorum

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
Selam Aleyküm Admin şuan aktiflik iyi siteye reklam bile koyabilirsiniz ama şu türks düzeltin yeter gözünüzü seveyim eski oyuncuları topladık

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
@KraL ilgilenmiyorrsan bile ben bakabilirim aktifliği getiririm html5,css5,js ve mysql biliyorum sadece haritayı düzeltecem ve reklam eklicem ek gelir getirecem

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
türke veya pkk ile ilgili şeylr olduğu zaman ip ban bile atarım sadece o yetki versen bile yeter

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
ip ban atmakla bişeyle mucadele edemesiniz sorun benim savcılık ile alakalı sorunlarım. burada ceremesini çeken benim kımse degil yahu adam beni terorist ilan etti forumdaki kuralları okuyunca bırakdılar.terorle suclandım kolay sey degil bunlar uyelik sistemi getirildigi için eskisi gibi düzen yok.

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
ip ban atmakla bişeyle mucadele edemesiniz sorun benim savcılık ile alakalı sorunlarım. burada ceremesini çeken benim kımse degil yahu adam beni terorist ilan etti forumdaki kuralları okuyunca bırakdılar.terorle suclandım kolay sey degil bunlar uyelik sistemi getirildigi için eskisi gibi düzen yok.
admin zaten domaini değişmişsin pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum eski oyuncular yine döndü ve pkk tarzı oyuncular saldı hiçbiri yok olsa bile bana yetki versen direk banlarım sadece oyunun düzelmesini istiyoruz reklam eklesen bile razıyız brom

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
benimde 8k kulanıcı forumum var istersen özelden atabilirim bro (xenforo)

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Kral müsaitsen bir discord sese gelebilirmisin oradan daha iyi konuşuruz seninle.

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Kurman çok basit herkesin kulandığı bişey whatsap gibi birşey yani tavsiye ederim kurup gel sana zahmet daha detaylı konuşuruz.

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0

agarcı

Level 1
Üye
Tepki
0
türks bunun gibi olsa yeter

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
bEN BİRŞEYİ HİÇ ANLATAMADIM. BİZ OYUNUN DUZENİNDE BİR SIKITI YAPMADIKKİ HİÇ AMA TEMALARIN DUZENİNDE OYNAMA YUAPTIK TEMA ESKİ DÜZENİNDE HİLE PROGRAMALRIN COGU ÇALİŞİYORDU ONU EN AZA İNDİRDİK

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Biz seni gayet iyi anlıyoruz bizde size diyoruzki eski haline geri dönsün herkes istediğini kulansın ki kulanıyorda zaten şuanki temada'da kulanıyorlar sadece eski sürümü bize geri getirin

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
Şu yukarıdaki videodaki gibi olsa herşey yeterli bizim için deneyin bunu bi kere bi sorun olursa geri değiştirin

Reşo

Level 2
Üye
Tepki
0
@KraL abi bi dönüş sağlamadın bize yardımcı ol

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap