Türk Server Agario Ban Bölümü

sibermt2

Level 1
Üye
Tepki
0
Virüs popu neden kapattınız tüm online ordaydı o kapandı online düştü geri gelsin lütfen

GORZAFLI

Level 1
Üye
Tepki
0
merhaba senpa yazdığım için turk-s serverinden banlandım IP statik oldugu için değiştiremiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

mert12

Level 1
Üye
Tepki
0
Yaa eskiden 500 k 600 k ları oynuyorduk sımdı 392 k zor yapılıyor. serwer berbat durumda.belli başlı playerlar dışında kımse oynayamıyor. Oyuncu ve arkadaş kaybedıyoruz.. Sw ye sahip çıkalım.
ADMİN KARDEŞİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..[MM]CHACHA#

mert12

Level 1
Üye
Tepki
0
Serwer oynanıılmıyor . Playerlık bitti. Zevk kalmadı... Hep aynı kişiler Alıyor.Bu bizden kaynaklı değil.Bizim kötü oynaşımız değil... 2 Sene Önce Daha zevkli Olan bu oyun Şimdi ne den böyle oldu.. Admın kardeşim senden rica ediyorum . Zooom kullanıyorlar ve adil olmuyor... GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM... Mert meraL CHACHA#

live

Level 1
Üye
Tepki
0
ADMİN ARTIK ŞU TR.AGAR.BZ SERVERİNE BAKIN ONUNE GELEN bOT BASIYOR

вιяѕєи

Level 1
Üye
Tepki
0
şu flood basanları bi banlarmısınız aga oyun oynayamıyoruz kastırıyorlar her dkk

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Tepki
21
Merhaba Bot konusu üzerinde çalışıyoruz. Yakın zamanda bir düzenleme gelebilir.

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Tepki
21
TÜRK-S ve ÖZEL MOD iplerinde yer alan İp banlı tüm oyuncuların ip banları kaldırılmıştır. Oyun oynarken banlanmamak için lütfen dikkatli davranın.

Tr.Agar.Bz

Level 1
Üye
Tepki
0
Eğer Ip Üzerinden giriş sayısını düşürecekseniz yardımcı olabilirim

Selda34

Level 1
Üye
Tepki
0
merhabalar, Cumartesi gününden beri,TURKS odasına giremiyorum,ban gibi galiba rica etsem acabilirmisiniz

DİZDARHAN

Level 1
Üye
Tepki
0
ban yemediğim halde neden yazı yazamıyorum ve dier kışılerın yazdıgını goremıyorum

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1
Dilediğimiz davranışlar:

●Tüm kullanıcılara saygıyla yaklaş:
●Oyun içersindeki resmi dil Türkçedir.
●Birinin seni rahatsız eden bir yorum yapması durumunda onunla kavga etmek yerine onu görmezden gel.
●Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Agario ekibi, yönetmeliğe uymayan durumları araştırma ve kurallara aykırı davranışları geçici veya daimi engelleme gibi uygun bir yaptırımla ceza verme hakkını kendinde saklı tutar.

Ekran görüntüsü ve video direktifleri

Sevgili oyuncumuz,
bir ekran görüntüsü ve video şu özelliklere sahip olmalı:
(küfür, hile, bug, vb sikayetler icin video gereklidir.)
● Kullanıcının adı görünür olmalı.
● Çağrı sohbetinin en az dört satırı okunur olmalı.
● En iyi durumda tüm diyalog, en azından büyük bir kısmı görüntüleniyor olmalı.
● Mini harita, sunucu ve kanal görünür olmalı.
● Ekran görüntüsü kesinlikle düzenlenmemiş olmalıdır (kesilen kısımlar, işaretlemeler, altı çizili cümleler vs.)

Not: Daha önce sunucuda oyuncu banlamıyorduk. Gelişi güzel devam ediyordu sağolsun birkaç kişi siteyi şikayet etmişler sebebi Küfür ve "PKK" Lı kişilerin oldugunu belirtmişler adalet bakanlığı Hosting Firması ile görüşüp bu kişilerin "İP" Adreslerini istiyorlar ve oyununuzda bu durumda olan kişilerin barındırılmamasını istiyorlar. İp adreslerinide istiyorlar bilginize. Adam gibi oyununuzu oynayın bu işin Şakası yok bir gün evinizden alırlar.

Konu'nun altından sizi rahatsız eden davranışları küfürleri, PKK Nicki ile giriş yapan kişileri, Pkk Sempatizanlığı yapan kişileri ekran görüntüsü alarak buraya atabilirsiniz. Gerekli görüldüğünde kişi banlaka

reis benim bir arkadaşım var oyunu oynayamıyor banlamış olma ihtimaliniz varmı ıp sini atsam bakarmısınız zamanında iyi oynadığı için biri şikayet etmiş oda bana belki ban yemişimdir dedi sana sorim

YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM :)

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
reis benim bir arkadaşım var oyunu oynayamıyor banlamış olma ihtimaliniz varmı ıp sini atsam bakarmısınız zamanında iyi oynadığı için biri şikayet etmiş oda bana belki ban yemişimdir dedi sana sorim

YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM :)
ban panellerinde ban gozukmuyor. ip adresini deişsin giriş yapsın

F1 CaPtaiN

Level 1
Üye
Tepki
1

Ekli dosyalar

• resim_2023-09-10_195544372.png
    resim_2023-09-10_195544372.png
    211 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran Görüntüsü (39).png