Türk Server Agario Ban Bölümü

mfatihsaylan

Level 1
Üye
Tepki
0
upload_2020-1-30_21-1-43.jpeg

mfatihsaylan

Level 1
Üye
Tepki
0
upload_2020-1-31_18-15-55.jpeg
elazıglı emre her zaman sovuyor dun de attım hala banlamadınız pls

şikayetvar

Level 1
Üye
Tepki
0
kaç gündür küfür ediyor ve flood atıyor oyun fazlasıyla aksıyor. Bunu yapan kişi
⎝ ᴼᴳ ⎠Elazığlı nickli emre denen şahıstır. Kimse ilgilenmiyor. Oyun amacını aştı. Lütfen bizzat ilgilenin.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    171.1 KB · Görüntüleme: 23

♕ĎẸŇĞẸ♕

Level 1
Üye
Tepki
1
admin (yönetici) geçinen vatandaş,burada kullanıcıların şikayetlerini göz ardı edecekseniz niye burası var? elağzılı emre yawsağını engellemek bu kadar zormu yoksa sizdemi yawsaklık var?

Faruk Meler

Level 1
Üye
Tepki
0
admin (yönetici) geçinen vatandaş,burada kullanıcıların şikayetlerini göz ardı edecekseniz niye burası var? elağzılı emre yawsağını engellemek bu kadar zormu yoksa sizdemi yawsaklık var?
Çok haklısınız bende adminlere bir sürü mesaj attım ilgilenene yok oyunu oynayamıyoruz ss ler bile attık artık bir son versinler

leaderkarax

Level 1
Üye
Tepki
1
Admin yani klasik sv de oynuyoruz her gün flood atılıyor ve bunları görmüyorsunuz. Biz oyun oynamak için geliyoruz bunların floodlarını görmek için değil. Maden yönetemiyorsun ne diye admin oldunuz?buna bir çare bulunuz.

byenes123

Level 1
Üye
Tepki
0
Dilediğimiz davranışlar:

●Tüm kullanıcılara saygıyla yaklaş:
●Oyun içersindeki resmi dil Türkçedir.
●Birinin seni rahatsız eden bir yorum yapması durumunda onunla kavga etmek yerine onu görmezden gel.
●Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Agario ekibi, yönetmeliğe uymayan durumları araştırma ve kurallara aykırı davranışları geçici veya daimi engelleme gibi uygun bir yaptırımla ceza verme hakkını kendinde saklı tutar.

Ekran görüntüsü ve video direktifleri

Sevgili oyuncumuz,
bir ekran görüntüsü ve video şu özelliklere sahip olmalı:
(küfür, hile, bug, vb sikayetler icin video gereklidir.)
● Kullanıcının adı görünür olmalı.
● Çağrı sohbetinin en az dört satırı okunur olmalı.
● En iyi durumda tüm diyalog, en azından büyük bir kısmı görüntüleniyor olmalı.
● Mini harita, sunucu ve kanal görünür olmalı.
● Ekran görüntüsü kesinlikle düzenlenmemiş olmalıdır (kesilen kısımlar, işaretlemeler, altı çizili cümleler vs.)

Not: Daha önce sunucuda oyuncu banlamıyorduk. Gelişi güzel devam ediyordu sağolsun birkaç kişi siteyi şikayet etmişler sebebi Küfür ve "PKK" Lı kişilerin oldugunu belirtmişler adalet bakanlığı Hosting Firması ile görüşüp bu kişilerin "İP" Adreslerini istiyorlar ve oyununuzda bu durumda olan kişilerin barındırılmamasını istiyorlar. İp adreslerinide istiyorlar bilginize. Adam gibi oyununuzu oynayın bu işin Şakası yok bir gün evinizden alırlar.

Konu'nun altından sizi rahatsız eden davranışları küfürleri, PKK Nicki ile giriş yapan kişileri, Pkk Sempatizanlığı yapan kişileri ekran görüntüsü alarak buraya atabilirsiniz. Gerekli görüldüğünde kişi banlanır.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    205.9 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Görüntüsü (61).png
    Ekran Görüntüsü (61).png
    205.2 KB · Görüntüleme: 18

byenes123

Level 1
Üye
Tepki
0
abicim böyle 2 gündür küfür yazılıyor lütven bunları atın oyundan lütven

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    205.9 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran Görüntüsü (61).png
    Ekran Görüntüsü (61).png
    205.2 KB · Görüntüleme: 9

emirhan

Level 1
Üye
Tepki
0
sürekli bana sataşıp küfür ediyor
download.jpg

emirhan

Level 1
Üye
Tepki
0
herkes bana küfür ediyor
download.jpg

mimar

Level 1
Üye
Tepki
0
Kurallar içerisinde yer alan Ekran görüntüsü kesinlikle düzenlenmemiş olmalıdır (kesilen kısımlar, işaretlemeler, altı çizili cümleler vs.) adlı kuralı görmediğinizi var sayarak resmi tekrar hiç bir düzeltilme olmadan atmanızı talep ediyorum.
IMG_9283.jpeg

mimar

Level 1
Üye
Tepki
0
lütfen gerekeni yapalım, ALP BEY nikli üye uzun zamandır tüm üyeler ile ağır küfürlü sohbetler etmektedir. lütfen ilginelelim.yukarıda ekran resmini paylaştım. burada çoğunlukla küçük yaş evlatlarımız kızlarımız var. sırf bu yüzden platformunuz üye kaybediyor...

leaderkarax

Level 1
Üye
Tepki
1
Adsizcd32c414be1827b0.md.png

Admin, ADA nickli kullanıcı her gün klasik serverinde ağır küfürler kullanmaktadır oyunculara karşı.Bu ve bunun türevleri yüzünden platformunuz kullanıcı kaybı yaşamaktadır.Lütfen gereği yapılsın! Beceremiyecekseniz eğer ne diye Admin oldunuz. Umarım gönderimi kayda alırsınız.

leaderkarax

Level 1
Üye
Tepki
1
Adsiz.png

Admin, Sen uyu anca klasikte çileyi çeken biz oluyoruz.Bu ve bunun türevlerinin yüzünden oyundan soğumaya başladım.Gereken neyse bir an önce yap!

BeyAbi

Level 1
Üye
Tepki
0
senpa ne demek yazdım senpa diye oyundan attı gıremıyorum. çok saçma

多 ๖ۣۜZƐƱS ♡

Level 1
Üye
Tepki
0
selamun aleyküm öncelikle ben virüs pop oyuncusuyum oyunda cerrah isimli bir kişi 'senpa'
yazamazsın dedi küfürlü bir şekilde bende sinirlenip yazdım ve virüs poptan ban yedim açılmıyor ip değiştim modem resetledim üye oldum yine açılmadı sorunumu giderirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

多 ๖ۣۜZƐƱS ♡

Level 1
Üye
Tepki
0
Çok haklısınız bende adminlere bir sürü mesaj attım ilgilenene yok oyunu oynayamıyoruz ss ler bile attık artık bir son versinler
ulan sen hangi yüzle buraya gelip milleti şikayet ediyosun ne kadar kişinin senpa yazdırarak banlanmasına neden oldun

ümi01

Level 1
Üye
Tepki
0
admin oyun açlımıyor

ümi01

Level 1
Üye
Tepki
0
oyun açlımıyor

turkkkk

Level 1
Üye
Tepki
0
Kurallar içerisinde yer alan Ekran görüntüsü kesinlikle düzenlenmemiş olmalıdır (kesilen kısımlar, işaretlemeler, altı çizili cümleler vs.) adlı kuralı görmediğinizi var sayarak resmi tekrar hiç bir düzeltilme olmadan atmanızı talep ediyorum.
upload_2020-11-6_0-1-48.jpeg
adam hem fakem oluyor hemde millete sövüyor , hak fatih isimli herkesin fakesi oluyor banlayın lütfen biran önce

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap