Türk Server Agario Ban Bölümü

Far Cry New Dawn

Level 1
Üye
Tepki
0
Admin şu oyundan atılma sorununu artık çözecekmisin _?

Nikoteen

Level 1
Üye
Tepki
0
Acaba Bi konu hakkında bana yardımcı olabilecek biri varmı. Sanırım öksüz Bi yere geldim gibi:)

rüya201

Level 1
Üye
Tepki
0
Admin turk_s serverine giremiyorum neden banladınız mı yoksa beni

rüya201

Level 1
Üye
Tepki
0
ADMİN NEDEN BENİ BANLADINIZ BİR HATAM MI OLDU LÜTFEN KALDIRIN BANI

KittyRemilyaAmbiance

Level 1
Üye
Tepki
1
Ekran Görüntüsü (37085).png

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Merhaba gencler.
Oyunda Efe güncelleme yapmış güncellemeye dair bir kaç şey yazıcagım.
Oyunda Bazı karakter asci yazılar kullanıcıları oyundan atiyormuş Düzenlendi inşallah bir sorun Çıkmaz.

Oyuna bazı düzenlemeler daha yapılmış örnek yazılar oyunun içerisinde karışıyormuş Düzeltildi.
Oyunda Haritada Kodu eklendi mONİTORE OYUN İÇİNDE çİFT TIKLADIGINIZDA YERİNİZİ BERLİ EDİOR.

oyunda artık Specdator olarak girip yazışmak kopi yapmak yasaklandı Cünkü oyun içinde Flot küfürlü saldırılar aşırıydı bunları az da olsa engellemek için yasaklandı

kralartur23

Level 1
Üye
Tepki
0
Admin ben Elazığlı Emre ban attında zaten oynama hevesi kaçtı 2 yıldır zafer2 oynuyordum oyunun amıına kodunuz ıp adresi değiştirip gelme vs söz konusu bile değil anket yap çogunluga göre eski haline getir dedik yok sana göremi biz yönetim yapcaz felan anasını siktiğimi playerlerin sözünü dikkate al

kralartur23

Level 1
Üye
Tepki
0
oyuna getirilen güncellemeye itirazdan ban yedim yine olsa yine yaparım amk güncelleme oyunu bok etti

kralartur23

Level 1
Üye
Tepki
0
He şakayız biz kardeşim varmı başka diyeceğin birşey ?

Birisiyle konuşurken karşısındakini insan olarak göremeyen bir hayvansın sen herhalde ?
efe denen veledd siktiğimin çağası sen adminlik bilmiyorsun kes sesini ve otur 23 nisanı bekle

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
burası oyun sunucusu degil buradaki yazdıgınız küfürler log alınıyor saati saatine 5 tl dilekce ile evinize polis gelir bunu bikere kafanıza sokun tekrar diyorum burası oyun sunucusu degil küfürleride silmeyecegim efe gelsin kendi okusun.
Oyun sunucusundaki degişiklikleri oyun sahibinin size soracak hali yok demekki işine bu şekilde gelmiş degiştirmişoyunda bikere bir degişiklik yokki bu ne kafa anlamadım oyuundaki yazıları degiştirdiyse sizemi soracak? oyuna saldırı alıyordu düzeltmesi için sizemi sorucak? ha sagdece bu agario yokki begenmiyorsanız başka oyunlara gidersiniz ne güzel oyunlar var. biz oyunun daha iyi olup olmadıgınız sizden cok cok iyi biliyoruz oyunun oturum süresi hiti bunu sölüyor sen burda boş cene yapmayın.

benim bile şuan kafam attı adam aylık 500 tl sunucu parası verecek zafer2 den tr agar.bz den 1 kuruş dahi kazanmıycak 2 3 yalaka gelip burada tantana yapcak oyun sunucunun şifreleri bende olsa ipinizi degişiyorsunzuya sozde o ipe DdooS cakar modeminizi patlatırım. allahdan yok bilgiler.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
oyuna getirilen güncellemeye itirazdan ban yedim yine olsa yine yaparım amk güncelleme oyunu bok etti
itirazmı ettin küfürmü ettin=? panelin şifresi olsun küfür edenlerin alayını banlarım sizin ananız babanız küfüre karşı degildir ama sizlerin yüzünden bu oyundan 100 lerce insan gitti benim cocugum olsa bu serverde cocuguma sizin gibi insanalrla oyun oynattırmam ve benim gibi düşünen 100 lerce insan cocuklarını burada oynatmıyorlar.

tekatart

Level 1
Üye
Tepki
0
rapor.jpg

tekatart

Level 1
Üye
Tepki
0
kırmızı nickliden rahatsız oldum kürt deilim ama ırkçılık bu

KingTürks

Level 1
Üye
Tepki
0
Admin netr0n ve ByEfe,Son haftalarda oyunda Senpa io Diye bir io oyunun reklamını yapan botlar gelmeye başladı bunların yaptıgı her oyun moduna BEST İO Senpa İo felan yazıyorlar ve hiçbir modu oynayamıyoruz kastırıyorlar ve reklam yapıyorlar ve bu normal flood'lar gibi hızlı değil bu o kadar hızlıki yazdığımız 1 saniye olmadan yok oluyor bunlara bir çözüm bulursanız tüm oyun daha iyi bir şekilde oynayabilecek şimdiden teşekkürler.
frhdydtrfger.jpg

KingTürks

Level 1
Üye
Tepki
0
Evet Admin Önceki yorumda yazdıgım gibi olay alın size bir ss daha :)
SADSADSADSASADAS.jpg

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Bakıyoruz cagrelerine birini çok kızdırmışız bes berli

Mert

Level 1
Üye
Tepki
0
Sa admin bana ulas demin oyununuza mistik nbk die biri flood yaparak kufur ediyordu ingilizce.. bende ona kufur edince aniden acemlierden banlandim sadece acemilere girmiyor acil ulasin bana

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap