Türk Server Agario Ban Bölümü

'agario pvp serverler' forumunda netr0n tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. mfatihsaylan

mfatihsaylan Level 1 Üye

6
    0
    1
    28 Ocak 2020
    Erkek
  2. mfatihsaylan

mfatihsaylan Level 1 Üye

6
    0
    1
    28 Ocak 2020
    Erkek
    upload_2020-1-31_18-15-55.jpeg elazıglı emre her zaman sovuyor dun de attım hala banlamadınız pls

3. klan2020.tc

klan2020.tc Level 1 Üye

5
    0
    1
    21 Mart 2020
    Erkek
    Öncelikle merhabalar,
    ben oyununuzun bir kullanıcısıyım. Görselde belirtildiği gibi bugün (21.03.2020) saat 10.17'de oyundaydım. Bir kullanıcının (kullanıcı denilemez kendisine) adını gördüm ve bunun üzerine şikayetimi dile getirmek istedim. Adı çok fazla saygısızlık içeren, büyük bir kitleye nefret besleyen türdendi. Adı görselde bulunan sıralamada gözüküyor. Adını yazmak istemedim çünkü sinirime dokunuyor. Ben bu kullanıcının oyuna girişinin yasaklanmasının yanı sıra IP adresi vb. bilgilerin adminler (yöneticiler) aracılığı ile savcılığa iletilmesini önemle rica eder ve en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ekli dosyalar:

4. klan2020.tc

klan2020.tc Level 1 Üye

5
    0
    1
    21 Mart 2020
    Erkek
    Öncelikle merhabalar,
    ben oyununuzun bir kullanıcısıyım. Görselde belirtildiği gibi bugün (21.03.2020) saat 10.33'de oyundaydım. Bir kullanıcının adını gördüm ve bunun üzerine şikayetimi dile getirmek istedim. Adı (DAMLA S**N)bir insana karşı saygısızlık içeren, ona karşı küfür içeren,nefret besleyen türdendi. Adı görselde bulunan sıralamada gözüküyor. Adını sansürlemek istedim çünkü küfür içeriyor. Ben bu kullanıcının oyuna girişinin yasaklanmasını önemle rica eder ve en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 21 Mart 2020
  5. klan2020.tc

klan2020.tc Level 1 Üye

5
    0
    1
    21 Mart 2020
    Erkek
    Öncelikle merhabalar,
    ben oyununuzun bir kullanıcısıyım. Görselde belirtildiği gibi bugün (21.03.2020) saat 10.48'de oyundaydım. Az önce yine aynı kullanıcının bu sefer hakaret etmesi (küfür) sebebiyle şikayetimi tekrar dile getirmek istedim. Adı (DAMLA S**N)bir insana karşı karşı küfür içerdiği için adını buraya yine tam yazmadım. Adı görselde bulunan sıralamada gözüküyor. Ettiği hakaret ise görselde bulunan sohbette gözüküyor. Ben bu kullanıcının oyuna girişinin yasaklanmasının yanı sıra IP adresi vb. bilgilerin adminler (yöneticiler) aracılığı ile savcılığa iletilmesini önemle rica eder ve en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ekli dosyalar:

6. klan2020.tc

klan2020.tc Level 1 Üye

5
    0
    1
    21 Mart 2020
    Erkek
    Öncelikle merhabalar,
    ben oyununuzun bir kullanıcısıyım. Görselde belirtildiği gibi bugün (21.03.2020) saat 11.33'de oyundaydım. Bir kullanıcının adını gördüm ve bunun üzerine şikayetimi dile getirmek istedim. Adı (****** MERYEM)bir insana karşı saygısızlık içeren, ona karşı küfür içeren,nefret besleyen türdendi. Adı görselde bulunan sıralamada gözüküyor. Adını sansürlemek istedim çünkü küfür içeriyor. Ben bu kullanıcının oyuna girişinin yasaklanmasını önemle rica eder ve en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ekli dosyalar:

7. klan2020.tc

klan2020.tc Level 1 Üye

5
    0
    1
    21 Mart 2020
    Erkek
    Öncelikle merhabalar,
    ben oyununuzun bir kullanıcısıyım. Görselde belirtildiği gibi bugün (21.03.2020) saat 13.14'de oyundaydım. Bir kullanıcının adını gördüm ve bunun üzerine şikayetimi dile getirmek istedim. Adı (Adayla **********)bir insana karşı saygısızlık içeren, ona karşı küfür içeren,nefret besleyen türdendi. Adı görselde bulunan sıralamada gözüküyor. Adını burada söylerken sansürlemek istedim çünkü küfür içeriyor. Ben bu kullanıcının oyuna girişinin yasaklanmasını önemle rica eder ve en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş