Afyon Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 13 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Afyon Okey Oyna

  Siz hiç Afyonun lokumunu ya da kaymağını yediniz mi? Yemediyseniz kesinlikle büyük kayıptasınız. İç Anadolu bölgemizin, Ege bölgesi ile kesiştiği noktada bulunan Afyonkarahisar ilimiz çok lezzetli olan tatlıları ile ünlüdür. Şeker tadın ki damak lezzetlerinin yanında, şeker tadında sohbetleri olan bu insanların artık sanal dünyanın içinde de bu güzel sohbetlerini sürdürebilecekleri bir yerleri bulunmaktadır.

  Afyonlunun kendi ortamında eğlenip, oyun oynayıp, sonra da sohbet etmesi hedeflenerek açmış olduğumuz Afyon Canlı Okey salonlarına tüm Afyonlu hemşerilerimiz davetlidir. Okey salonlarımız da 24 saat boyunca kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Afyon insanına hem kendi evlerinde okey oynama fırsatı sunuyoruz hem de tüm Afyonluların buluşma noktası olarak, yeni hemşerileri ile tanışma imkanı sunuyoruz. Afyon Okey sitesi yeni açılmış bir okey salonu olmasına karşın, şimdiden Afyonlu vatandaşlarımız tarafında doldurulmuştur.

  Sürekli olarak canlı sohbetin olduğu, sabahlara kadar süren okey oyunlarının oynanmış olduğu sitemizde Afyon’lu vatandaşlarımız için sınırsız eğlence ve keyifli bir okey oyunu sunmayı vaat ediyoruz.
   

Bu Sayfayı Paylaş