Adıyaman Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
ADIYAMAN OKEY OYNA

Değerli kullanıcıları içerisinde bulunan Adıyamanlı hemşehrilerimiz sitemiz okey oyna sizlere kendi şehrinizin insanlarını bir arada toplayarak okey oyunu hizmeti vermek için yeni bir uygulama üretmiş bulunmaktadır. Adıyaman sayfamız içerisinde sadece Adıyaman’da okey oynayan oyuncular oluşmaktadır ve farklı bir şehirde oyuna dahil kesinlikle edilmemektedir.

ADIYAMAN OKEY SANATLARI ve OYUNCULARI
Adıyaman ilimiz Türkiye ülkesinin bir şehri olarak okey oyuncusunun daha çok olan illerden biridir. Adiyamanda kahvehane kültürü çok olduğu için bu ilde okey oyuncuları bulmak hem kolay hem de bir o kadarda basit. Yönetim kadromuz ile Adıyaman ilimizi ziyarete giderek bir anket düzenledik sadece Adıyaman’da yaşayan profesyonel başarılı okeycilerin olduğu bir okey salonu olsun ister misiniz diye sorduk. Anket sonucunda çıkan cevap evet oldu bizlerde okey yönetimi olarak bu konuyu ele alarak Adıyaman’da yaşayan okeycilerimiz için hemen işe başladık ve Adıyaman okey oyna salonunu kurmuş bulunmaktayız.

Adıyaman okey oyun salonumuza hemen bağlanmak ve oyunu hemen oynamaya başlamak istediğinizi biliyoruz. Sizleri daha çok sabırsızlandırmadan okey oynama sayfamız olan linkine tıklayarak hemen okey salonumuza bağlantı kura bilirsiniz.

ADIYAMAN OKEY SALONU İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
Okey salonumuzda şehriniz içerisinde yaşıyor olabilecek bir çok kullanıcı ile denk gele bilirsiniz. Lütfen sitemizin kurallarını kurallar sayfasını göz atarak öncelikle okumanızı tavsiye ederim. Aksi taktirde yaşaya bileceğiniz sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Okey oyununun sadece bir eğlence ve hoş vakit geçirmek için kullanılan bir araç olduğunu unutmayın ve kesinlikle real hayatınıza sokmamaya özen gösterin ve oyun içerisinde her kullanıcı Adıyaman ilinde olduğu için kimseye gerçek isminizi kimlik bilgilerinizi vermeyin oluşa bilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst