Firma Adana'da Popüler İnşaat Firması Bakız İnşaat

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları

ispaniolle

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
174
Tepki
1
Turgay Canver ve tarafından kurulan Bakız İnşaat, ismini baba ve kızın yazımlarının kısaltması olarak almıştır. Adanada bilinen ve eşraflıca sevilen güvenilir olarak adledilen şirketin dikkate değer özelliklerinden biri, inşaat ve yapı malzemelerindeki kaliteye ek olarak, doğaya verdiği büyük önem ve özenli yaklaşımıdır.

Bakız, projelerini süratle ve zamanında tamamlamayı ilke olarak benimsemiş, müşterilerinin konutlarını hızlı bir şekilde teslim edebilmek adına sürekli olarak çalışmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen Bakız, bu misyonuyla projeler üretmeyi sadece yeterli görmeyip, satış ve hizmet süreçlerinde de aynı değerlere bağlı kalmaktadır.

Bakız inşaat; planlamaları yapılan inşaat projelerinde her zaman objektif değerlendirme, profesyonellik, kademelendirme, gözlem, tespit ve sonuçlandırmalara çok değer vermektedir. Bakız İnşaat’ın firma misyonu olarak; Her yapı projesi bir referanstır ve her yapı’nın insan hayatı için kritik önemi olduğu felsefesiyle hareket etmektedir. ve Begüm Canver’in yönetmekte olduğu Bakız İnşaat %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Adana bölgesinde parlayan bir yıldız olduğu kadar Türkiye için de ses getiren başarılara imza atan günümüz koşul potansiyelinin de üstüne çıkarak popüler bir marka haline gelmiştir. Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamakla beraber çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

cropped-bakiz-logo.png
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst