280 Tl Değerindeki Star Wars: Squadrons Bedava Oldu

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Epic Games Store her hafta olduğu gibi ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu hafta ise Star Wars: Squadrons bedava oldu.
Epic Games Store'da her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlar listelendi. Bu hafta verilen oyun ise yine oyun severleri sevindirecek cinsten diyebiliriz. Çünkü normal satış fiyatı 280 TL olan Star Wars: Squadrons bedava oldu.

Star Wars: Squadrons bedava olarak alınabilir​

Electronic Arts ve Epic Games yaptıkları anlaşma ile Epic Games Store'da Star Wars: Squadrons'ın ücretsiz olduğunu duyurdu. An itibari ile ücretsiz olarak alabileceğiniz oyunu 1 Aralık 18:00'a kadar alırsanız, kalıcı olarak Epic Games kütüphanenize eklenmiş olacak. Firma ayrıca önümüzdeki hafta verilecek oyunların isimlerini de paylaştı.

280 TL değerindeki Star Wars: Squadrons bedava olduStar Wars Squadrons hakkında​

STAR WARS™: Squadrons'taki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaş. Kemerini bağla ve filonla birlikte uzaydaki birinci şahıs çok oyunculu it dalaşlarında adrenalin patlaması yaşa. Katılan pilotlar, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından starfighter'ların kokpitlerine geçerek stratejik 5'e 5 uzay savaşlarında yer alacak. Çeşitli oyun tarzlarına uyum sağlamak ve düşmanı alt etmek için starfighter'ını düzenle ve filo kompozisyonunu ayarla. Pilotlar takım olarak gaz devi Yavin Prime ve parçalanmış Galitan uydusu gibi bilinen ve daha önce hiç görülmemiş savaş alanlarında taktiksel görevleri tamamlayarak zafere ulaşacak.
X-wing ve TIE fighter gibi starfighter'ları kontrol et. Kokpitine yerleşip donanım ve görünüm ögelerini özelleştir, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yap.
Return of the Jedi'dan sonraki olayları ele alan, heyecan verici STAR WARS™ tek oyunculu hikâyesinde pilotluk yapmanın ne anlama geldiğini öğren. Her iki tarafın ikonik ve yeni liderlerinin galaksi için verdiği mücadele, iki grup arasında dönüşümlü bakış açılarıyla anlatılıyor. Yeni Cumhuriyet, özgürlük için savaşıyor. İmparatorluk düzen istiyor. Galaksinin en iyileri arasına katılmanı istiyoruz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst