Knight Online 20 -26 Serviye Jed (Moradon) Chat Görevleri

Knight Online, Knight Online rehberi, Knight Online hakkında bilgiler, Knight Online görevler, Knight Online chat, Knight Online private, Knight Online server, Knight Online tanıtımlar

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
333
Tepki
70
Konum
agario
Jed (Moradon) Chat Görevleri

Jed chat görevleri, Moradon’da bulunan ve 18 görevden oluşan bir chat görevleri serisidir.

Bu görev serisini başlatmak için öncelikle [Kurian] Potrang tarafından verilen Gaining trust görevinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu görevde sizden 4 token toplamanız istenmektedir:


  • Token that represents Patrick’s Trust: Worm hunt, Bandicoot hunt, Kecoon hunt, Bulcan hunt ve Wild Bulcan hunt görevlerini tamamlayın. Bu görevleri tamamladıktan sonra [Guard] Patrick ile konuştuğunuzda ilgili Token’i verecektir.
  • Token that represents Billbor’s Trust: Billbor’s trustgörevini tamamlayın.
    • Billbor’s trust: Moradon limanındaki Looter’lardan düşen Secret Account book‘u Billbor’a teslim edin.
  • Token that represents Menissia’s Trust: Silk Spool, Bandicoot tooth, Making antifebriles peletts ve Hasten Potion görevlerini tamamlayın. Bu görevleri tamamladıktan sonra [Grand Merchant’s Daughter] Menissiah ile konuştuğunuzda ilgili Token’i verecektir.
  • Token that represents Kaishan’s Trust: Kaishan’s trustgörevini tamamlayın.
    • Kaishan’s trust: [Grand Merchant] Kaishan’a 20 adet Apple of Moradon teslim edin.Aiding Fork Town​


Moradon merdivenlerinin başında bulunan [Kurian] Potrang ile konuşarak görev serisini başlatın. Görevi kabul ettiğinizde envanterinize Request of Support gelecektir. Bu eşyayı Folk Village’de bulunan [Warrior] Jed adlı NPC’ye teslim edin (koordinat: 350, 580).


Suspicious Smuggler​


Jed’in vereceği Suspicious Smuggler görevinde bizden 2 Guard of Black Marketer öldürmemiz isteniyor. Bu moblar, Folk Village’de Sundries’in bulunduğu binanın arkasında bulunan Black Marketer ile konuşarak spawn olmaktadırlar (462, 524).


Moblar spawn olduktan sonra öldürün ve görevi Jed’e teslim edin.


The smugglers excuse​


The smugglers excuse görevinde bizden Pirate’s Invasion Journal ve Testimony of Merchant istenmektedir. İlgili eşyaları az önce yanına gittiğimiz Black Marketer ile konuşarak elde edebilirsiniz.


Not enough time​


Jed’e 4 adet Apple of Moradon teslim ediyoruz. Görevde Scorpion yazmasına takılmayın. Apple of Moradon’lar Moradon’daki her mobdan düşmektedir.


Weapon breaker​


Bir önceki görevde olduğu gibi Jed’e yine Apple of Moradon teslim ediyoruz ancak bu sefer yalnızca 2 tane.


Save Moradon​


Jed’in verdiği Save Moradon görevinde bizden 10 tane Black Pirate member öldürmemiz isteniyor. İlgili yaratıklar Moradon’un Mora Island bölgesinde bulunmaktadırlar. Buraya, [El Morad Dispatch Officer] Laidas (798, 324), isterseniz de [Karus Dispatch Officer] Portman (880, 360) ile konuşarak ışınlanabilirsiniz.


Mysterious Elixir​


Jed, Mysterious Elixir görevinde bizden korsanların bulunduğu yerdeki Raged Captain moblarından düşen Curious Reagent‘tan istemektedir.


Safe emigration path​


Safe emigration path görevinde bizden 3 Battalion, 3 Rotten eye, 3 Wild Smilodon ve 3 Dire wolf öldürmemiz isteniyor.


The beautiful Amelie​


Jed’e 2 Apple of Moradon teslim ediyoruz.


Jewelry​


Jewelry görevinde Jed’e Propose Ring‘i teslim etmemiz gerekiyor. Bu yüzüğü, Moradon’da bulunan [Jeweller] Juel ile konuşarak elde edebiliriz. NPC’ye gidin, konuşma seçeneklerinden önce ‘Chatting‘, ardından ‘Oh! It’s the Apple of Maradon?‘ ve son olarak ‘Is it able to pore ring?‘i seçin. Juel, 100.000 Coin karşılığında yüzüğü verecektir.


Big and Shiny​


Amelie ile konuşun ve yüzüğü ona verin. Ardından Jed’e geri dönün. Amelie, Folk Village’in ortasında bulunmaktadır (401, 541).


Amelie’s acceptance​


Bir önceki görevde Amelie ile konuştuğumuzda bize Amelie’s Letter eşyasını verecektir. Bunu Jed’e teslim ediyoruz.


Gone missing in Fork Town​


Jed, Gone missing in Fork Town görevinde bizden 3x Apple of Moradon ve Emelie Ring istemektedir. Apple of Moradon’ları nasıl elde edeceğinizi zaten biliyorsunuz. Emelie Ring ise mezarlıktaki Rotten Eye ya da Battalion yaratıklarından düşmektedir.


Amelie’s truth​


Amelie ile konuşun, ardından Jed’e dönün.


Pursuit at the middle of the night​


Pursuit at the middle of the night‘ta, mezarlıkta bulunan Contaminated Amelie ile konuşun. Transformed Amelie ortaya çıktıktan sonra onu öldürün. Amelie’s Spirit’s fragment’i lootlamayı unutmayın! Bir sonraki görevde buna ihtiyacımız olacak ve Transformed Amelie’yi yalnızca bir kez spawnlayabilirsiniz.


Left behind​


Jed ile konuşun.


Finding Sharine​


Jed’e 4 Apple of Moradon teslim edin.


Sharine?​


Sharine? görevini aldığınızda envanterinize bir Amelie’s Spirit’s fragment gelecek. Bunu Tale Village‘de bulunan Sharine adlı NPC’ye teslim edin.


Knight Online yada Bir Knight pvp niz var ise serverinizi buradan yayınlayıp oyununuza daha Çok kullanıcı katkısı sağlayabilirsiniz

Ko cuce Server Tanıtımı

Bu son görevle birlikte Jed chat görevlerinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Seri boyunca kazandığımız toplam exp miktarı 1.625.050‬’dir.
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst