Wslik Server 120 Silahlı Bol Dönüşümlü Orta - Wslik Pvp Server +350 Online

Wslik Server, Wslik pvp serverler, Wslik pvp tanıtımı, Wslik serverini tanıt, Wslik metin2, Wslik metin2 serverler
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muttalip57

Level 1
Üye
Tepki
0
2rj5j0.png

sizlerinde bildiği gibi senelerdir gündemde. Bundan sonrada gündemde kalmaya devam edecektir. Sizlere gündemde olan en iyi serverlerden birini tanıtacağım. Sizlerde emeklerinizin hiçe sayıldığı ve emeklerinizde alay edilen serverlerden sıkıldıysanız tam yerindesiniz. TitanMt2 tam size göre arkadaşlar. Sizlerin emekleri bizler sayesinde güvende. Buna emin olabilir gönül rahatlığı ile serverimizde vakit geçirebilirsiniz.

Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Çok Zırh Kostüm Olarak Eklendi.
15Adet ZIRH DÖNÜŞÜMÜ
14Adet SİLAH DÖNÜŞÜMÜ
Renkli 75 Level Silahlar Aktif (Zehir,Kin Vb.)
5Başla 250Bitiş
G Npc
Renkli Titan - Renkli kraliyet - Betalar Aktif
4Envanter
Lonca Liderlerinin Aktif Sistemi
Lonca Tanıtım Sistemi
İtem Kilitleme
İtemlere 4Taş Basabilme Özelliği
Taşlar +8e Kadar Dönüşür(+8Taşlar Renk Deiştirir)
Yan Panel Göstergesi
Gece - Gündüz Fonksiyon
Her Şehirde Sabit 4 Adet TÜRKİYE Bayrağı
F5 Efsun Botu
Arena Map Aktif İçerisinde 6Adet Mavi Ölüm
Catacomb Aktif
Kasılmanız İçin +95 +110 +120 +130 +150 +180 +210 Map Aktif
Mavi Ölümden 1Adet Kıyafet Ve 1 Adet Ametist Anahtar Düşmektedir Metin2 pvp
Biyolog Aktif
Droplar %1000
Daha Fazlasını Oyunumuza Gelip Görebilirsiniz.

Aym2ZX.jpg

Metin2 wslik pvp serverler denildiğinde ilk akla gelen serveri sizlere şuanda sunuyorum. Sizleri serverimizde görmekten mutluluk duyar serverimizde iyi vakit geçirmenizi temenni ederek sizleri oyunumuza davet ediyorum. Hepinizi serverimize bekleriz.

9D94QO.jpg

Metin2 editsiz pvp serverler son zamanlarda olduğunca azaldı. Bunu sadece sizler değil herkez biliyor. Arkadaşlar edit olayı kesinlikle serverimizde yoktur ve olmaycaktır. Biz serverimizi para üzerine değil emek üzerine kurduk ve böylede devam edecektir. Sizlere bunu sözünü veriyoruz. Edit olayı olduğu an serverimizi hemen bırakabilirsiniz. Tabiki böyle bir durumlada karşılaşmayacağınıza şu şekil bir garanti verebilirim. 6 aydır sorunsuz editsiz hizmet veriyoruz. Bundan sonrada böyle devam edecektir.

BİRBİRİNDEN FARKLI 10 ADET PET
Ey83zA.png

Pvp serverler oynayan arkadaşlar tam bu server size göre buna emin olabilirsiniz. Sizler server ararken direk markete bakmıyorsunuz. Markette item satışı veya edit satışı kesinlikle yoktur olmayacaktır. Sizlerin emeklerini güvende tutmak için gerek sunucu gerek files üzerinde piyasadaki serverlerden çok farklı bir sistem yaptık ve sizlere sunduk. Emekleriniz kesinlikle %100 güvende. Buna emin olabilir güvenle oynayabilirsiniz. Hepiniz serverimize davetlisiniz.

Metin2 emek serverler yazdığınızda serverimizi görebilirsiniz ancak serverimiz kesinlikle zor değiltir. Level kasma konusunda orta, item kasma konusunda gene orta olmak üzere serverimiz full orta serverdir. Sizlerin emeklerini veya vakitlerini boşa harcayacak bir server değildir. Damageler %100 orantılıdır. Diğer serverlerde ölümsüz olan suralar bizim serverimizde eşit veya damage vuramayan şamanlar serverimizde olduğunca üstündür. Şimdiden hoş geldiniz diyor iyi oyunlar diliyorum.

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
REKLAM YAPMAYINIZ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap